Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A férjemet állandóan bevonják...

A férjemet állandóan bevonják a nem helyben lakó testvérek, hogy ugyan autókázz már ki hozzánk, aztán segíts nálunk ezt-azt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az odaút benzint fizessük mi a 3 hitelünk mellett. Én igen ritkán találkozom velük, de a párommal mindig összezördülünk ezen (2,5 éve vagyunk együtt)

2013. nov. 1. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
A #6 os válaszolót kérdezném továbbá, hogy ki volt olyan bátor, hogy még 12:56 előtt írt egy 13:33as hozzászólást, mert komolyan nem látom:)
2013. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

(kb. ugyanannyit keresünk-de ez sztem mindegy) Most úgy tűnik, h. pénzéhes banya vagyok, de tényleg alig marad hó végére vmi, pl. kikapcsolódásra majdnem semmi.

És pont hétvégén, amikor nyugodtan, nem agyonhajszolva lehetnénk együtt.

És itthon is lenne dolog.

Ők tdk. semmit nem segítenek nekünk.

Többen vannak testvérek, a sógornőm is ki van akadva, de a segítséget ők is elvárják.

2013. nov. 1. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Akkor olvasd el mégegyszer a válaszomat és használd egészséggel! Hidd el, 10 ből8 ffinál beválik ha ezeket a jelentőségteljes szavakat használod!
2013. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 1. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!