Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám egy undorító alak....

A bátyám egy undorító alak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 évesen még nem volt párkapcsolata és amikor azt szóba hozzuk neki, akkor neki áll feljebb.

2013. dec. 9. 17:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

És ha nem volt még nővel? Akkor mi van? Ezért undorító?

Na össze ne szarjam magam..

2013. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
igen
2013. dec. 11. 16:45
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az durvább, hogy a saját testvéredről így beszélsz és így kutatsz a magánéletében :)
2013. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Tényleg undorító! Én meg még undorítóbb vagyok a 29 évemmel. Segíts rajtam, hogy ne legyek ilyen undorító :) De komolyan!
2013. dec. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

szóval te cseszteted, és utána még te vagy megsértve

Szép

lehet, nem is ő az undorító alak, hanem te?

2013. dec. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Éretlen és ostoba vagy...
2013. dec. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy Kérdező, 14?:D Több nem lehetsz a hozzáállásod alapján.

Két dolgot írnék a kérdéseddel kapcsolatban.


1. Semmi közöd/közötök a tesód magánéletéhez. Lehet, hogy volt már kapcsolata, csak nem beszél róla. Úgy van vele, hogy ilyen érthetetlen családtagoknak, mint pl. Te, minek beszélni ezekről?


2. Ha meg nem volt valóban kapcsolata, akkor sincs semmi közötök hozzá. Az ő élete, az ő döntése.


Elég hülyén kezelitek a dolgot, ezzel azt éritek el, hogy még inkább utálatosan reagál majd a kérdéseitekre. 25 éves, felnőtt ember, azt csinál, amit akar. Ha párkapcsolat nélkül akarja leélni az életét, az is szíve joga!


28N

2013. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
kérdező, undorító vagy...
2013. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Remélem téged fog valaki szájvágni mert így beszélsz a testvéredről. Honnan tudod biztosra, hogy még nem volt testi kapcsolata? Gondolom nem tolja az orrod alá a használt gumit, hogy lásd másra is használja a farkát mint pisilésre, de ez nem azt jelenti hogy ténylegesen nem csinál semmit.
2013. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Lehe hogy azért nem volt még nõvel mert retteg hogy egy olyan lányt fog ki mint te.


A legroszabbak azok a szavak amik alapján meg lehet találni a kérdést.

FÉREG?!? Hogy írhatsz ilyet a saját testvéredrõl

2013. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!