Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 2 évvel fiatalabb...

Van egy 2 évvel fiatalabb öcsém. Nagyon szeret engem, én is őt, de néha nem tudom kimutatni. Miért?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban leszek ideges miatta, kiabálok vele, amivel megrémítem. Tényleg nem értem, miért viselkedem így, és már kontrollálni sem tudom. Egyáltalán nem érdemli meg.Hogyan tudnék ezen változtatni?

2013. dec. 16. 20:24
 1/4 Janika0123 válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nemtudod kontrolallni! Ha ugyerzed, hogy nemtudod, valojaban nem is akarod! Jobban kell az eddigieknel!

Nekem van 2 hugom es 2 ocsem:))

Sokminden kis dolog felett szemet hunyok inkabb es nem idegesitem magam...

2013. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor esetleg..?
2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szeretet nem azt jelenti, hogy mindig jópofiztok egymással, soha nincs semmi összezörrenés, veszekedés, kiabálás, veszekedés.

Az együttélésnek ez a hátulütője.

De ez nem is baj. Valahogy ki kell adni magadból az indulatokat (és itt most nem azt mondom, hogy az egész napos sérelmeket rajta vezesd le).

A leglényegesebb, hogy amikor szüksége van rád akkor legyél ott, és segíts neki amikor kell. Nálam ez jelenti a testvéri szeretetet.

2013. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mondd ezt el neki amit ide is leírtál

hogy nagyon szereted, és néha magad se tudod miért kiabálsz vele, és sajnálod, és nem érdemli meg

2013. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!