Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbizhatatlan a tesom?

Megbizhatatlan a tesom?

Figyelt kérdés
Az idöérzékkel van egy kis gond...meg mással is..nem olyan tragikus dolgok, viszont fontos dologban idegesitö..a helyzet: külföldön élnek a párjával,de most sikerült hazajönni az ünnepekre..megbeszéltük tegnap, hogy eljön hozzám délután 3 ora körül indul (fél ora az ut) és fél 4 re ideér..mondta, hogy anyuval még előtte el kell intézni valamit, mondtam, hogy jo..erre késöbb is indult el, meg még csuszott itt ott... jo megértem.. másfél orát késett, lett volna más dolgom is lehet..ma ugye ujév..megbeszéltük, hogy itt lesznek szilveszterkor de én még rajtuk kivül 6 személyre fözök..de ök nem akarnak csak ilyen"itthonülös" szilvesztert igy van egy B tervük is, hogy majd itt "kezdenek nálunk" aztán meg még mennek egy másik helyre is, ahol szintén svédasztal lesz..olyan rossz, akkor döntsék el, hogy itt lesznek e vagy sem..mert nekem kicsit fura, hogy itt kezdenek, de aztán meg majd meglátják.. nekem jönnek még más barátok is nem fogok birni mindeig velük lenni, azokkal is örülök, ha találkozok...akkor most készitsek kaját, vagy ne.. meg minden..mikor mondtam nekik, hogy akkor döntsenek akkor is ez volt a válasz, hogy már el van döntbve itt "kezdenek.." jajj istenem...az n párom meg lehülyézte öket, ami nekem meg rosszil esett.. igazi cirkusz pont ma...szerintetek? hogy lehetne rávenni, hogy akkor idöben érjen ide, vagy valami normális döntést meghozzon?ez nagyon megbizhatatlanság? már nem egszer fordult elö ilyen örökös késés..mindig vlmi miatt késnek vagy vlmi..kezd már idegesitö lenni..

2013. dec. 31. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a tesóddal van a baj, ti vagytok rugalmatlanok. Gondolj már bele: hazajön mondjuk 1000km-ről, ezer dolgot el kell intéznie, ezer emberrel kell találkoznia, mindezt 1-2 hétbe belesűrítve, kora reggel kel, egész nap rohan, folyton csöng a telefonja, hívják mindenhova, a szabadság végére jóformán fáradtabb, mintha dolgozott volna! Ne kérd számon rajta, hogy miért marad másfél órával tovább a rég nem látott anyukátoknál, vagy miért akar szilveszterkor a barátaival is találkozni, nem pedig egész délután-este-éjszaka veled lenni. Ha te lennél az ő helyében, te sem tudnál ezerfelé szakadni...
2013. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!