Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen önzőek a párom...

Miért ilyen önzőek a párom gyerekei?

Figyelt kérdés

Páromnak van két nagy gyereke akik nem kiváncsiak a kisöccsükre.

Mit mondjak majd a kisfiamnak, ha megkérdezi vannak e testvérei?


2014. jan. 1. 13:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A lányát három éves koráig nevelte aztán megszakadt a kapcsolat, a fia még a nevén sincs.
2014. jan. 2. 09:31
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

ezek után még csodálkozol, hogy nem akarnak róla tudomást venni?

hihetetlenül önző dög vagy

2014. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor a férjed nem törődött már az egészen kis gyerekeivel. Akkor nem csodálom, hogy minimum idegennek, de inkább rosszabbnak tekintik a férjed. Az, hogy az utcán oda se mennek hozzád, az is inkább a férjednek szól. Sokat ezen már gondolom nem lehet javítani, de ha a férjed már megbánta amit csinált, akkor írhatna legalább évente egy levelet a gyerekeinek. Ez már csak azért is jó, mert nem tudom, hogyan fogod megnyugtatni a gyerekedet, hogy ha az apja otthagyta a régebbi gyerekeit, nem törődött velük, nem szerette őket, akkor őt miért fogja szeretni, miért fog vele törődni, miért nem fogja magára hagyni. Így akkor mondhatnád, hogy a papának vannak gyerekei, elrontotta a dolgot, már megbánta, próbálja jóvátenni, de a régebbi gyerekei nem bocsátanak meg neki.
2014. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
az én szüleim is elváltak... sokat költöztünk utána anyámmal s igy nem alakult bennem ki az otthon fogalma.. főleg ugy hogy anyu hozzáment párjához es születtek ikrek.. apu is talált magának párt, ott is lett egy hugom... és rájöttem hogy ők már külön család és én vagyok az aki megsinlelte 2 felelőtlen ember kapcsolatát, én csak vagyok mind2 helyen, mert nem vagyok az igazi része azoknak a családoknak...
2014. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
egyébként nem félsz attól, hogy ezt veled is eljátssza?
2014. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!