Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiálljak a bátyám mellett?

Kiálljak a bátyám mellett?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor együtt iszogattunk,néhány pohár után bevallotta,hogy lefeküdt a felesége hugával. Megígértette velem,hogy nem mondom el senkinek. A feleségével,pedig jóban vagyok,nem tudom meddig bírom a színészkedést. Ti mit tennétek a helyemben?

2014. jan. 3. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
És ez most jut eszedbe, napokkal később, este tízkor? Menj aludni, jövő héten újra suli, ne szokd meg a későn fekvést. Jóéjt.
2014. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz titkot rakott rád. De én azt gondolom, felnőtt emberek, és megoldják ők ezt (inkább a bátyád) maguk.
2014. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Majd iszogat az asszonnyal is, aztán elkottyantja neki is. Szemét dolog volt ez a bátyádtól azért, szegény felesége.
2014. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Hogy mit tennék? Befognám a pofámat, és elfelejteném, mintha nem mondott volna semmit!


Eszed ágába se jusson, hogy eljárjon a szád!!!!!!!


Lehet, hogy ez egy botlás, amit az idő elmúlaszt. Aljasság, de fátyolt rá.


Ha eljár a szád, akkor magadra vállalod a felelősségét annak, hogy akár végzetes tragédiát is kiválthatsz a felelőtlen kofaságoddal.


Azt akarod??????

2014. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
ha megígértem tartom az ígéretem
2014. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
4: Ez egy tévedés, hogy az volna a felelős a férj tettének következményéért, aki beszélt róla, és nem az, aki elkövette. Így hallgatnak szépen arról is, hogy valaki betörte a felesége koponyáját, meg elsikkasztott évi 1700 milliárdot az elmúlt 20 évben. Mert szegény ember, biztos megjavul, az a bűnös, aki elárulja. Te nyugodtan mérgezd a magad életét avval, hogy falazol a bűnösöknek, de ne toborozz!
2014. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Pontosan azért beszélnék róla, hogy LEGYEN következménye. Avval nem segítek senkinek se, ha "megkímélem" a tette következményétől. Avval viszont ártok másoknak, hogy megvonom tőlük a jogot, megismerni a saját életükre vonatkozó információk megismerését.

Adnék a bátyámnak egy hetet, hogy ő mondja el a feleségének.

2014. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
26%
mivel meg is igerted illene tartani a szad.. es o meg is csak a batyad!nem volt tole szep dolog,de elobb-utobb majd o ra is ra jar a rud valahogy!!
2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 4-el értek egyet, a helyedben örökre hallgatnék. Egyrészt nem vagy hivatalos erénycsősz, hogy valami ószövetségi módon követeld rajta az erkölcsös életet, másrészt (feltételezve, hogy sohasem derül ki) ez olyan eset, amikor a jótékony hallgatás könnyebbé teszi a társas létet. Ha múló eset volt és a bátyád és a húg tartja a száját, akkor felvállalod, hogy tönkreteszed mindhármuk életet? Ha maguk között kiderül, arról már nem tehetsz. Meg a másik: a testvérednek tettél ígéretet egy komoly dologban, ez csak számít valamit.
2014. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kihasználja, hogy tesók vagytok... de egyben talán bűntudata is van. Szerintem, ha az alkalom úgy hozza, mondd el. Rövid távon biztos rossz lesz mindenkinek, de hosszú távon nem. És hidd el, az ilyen pofonok segítenek egy felnőttet is gatyába rázni... ha meg nem, akkor nem ér annyit az ember.


Az iszogatás meg hülye kifogás.

2014. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!