Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért várja el a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom, hogy egy kicsi baba mellett én csináljak mindent?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg közmunkán van ami azt jelenti, hogy reggel nyolctól délután négyig kint van a hidegben, negyed ötre ér haza. Tegnap veszekedett velem amiért mire hazaért nem hordtam be fát és nem gyújtottam be. Szerinte annyit megérdemelne, hogy míg alszik a gyerek addig én hordjak be fát és begyújtsak helyette mivel ő egész nap értünk fagyoskodik kint. Szerintetek igaza van vagy túl sokat vár el tőlem?
2013. dec. 12. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
73%
Igen, igaza van. Te otthon vagy, ő dolgozik. Az, hogy közmunka vagy milyen az ebből a szempontból mindegy.
2013. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
74%

Egész nap akkor a hidegben vagy??

Ès igen,nyugodtan megcsinálhatnád...Attól hogy babád lett nem állt meg a világ.Legalábbis nálunk nem.Két gyerek van söt már dolgozom is,de mindent elrendezek.Az tény fát nem vágok,de behozom ha kell és természetesen begyújtok....

2013. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Napközben hideg van nálatok? Olyankor hogy fűtesz?
2013. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom máshol hogyan működik de az én bátyám mindenben kímélte sógornőmet míg pici gyerek volt. Eleve egy baba mellett te sem tudsz normálisan aludni, pihenni, hiszen hol szoptatni kell, hol pelust cserélni stb. ez egy fárasztó 24 órás műszak. De lehet, hogy a párod ezt nem látja át mert nincs melletted egész nap, nem látja mennyi dolog van a babával, és mennyire nehéz lehet mellette beosztani az idődet. Mondjuk ezt a begyújtást nem értem, ott fagyoskodtatok míg haza nem jött? Vagy van azért más fűtés mellette?
2013. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van. Nem halsz bele, ha megteremted neki a meleg otthont amíg ő értetek hajt a fagyban. Nekem sem esett nehezemre, pedig én is pici babával voltam itthon, aki ráadásul hasfájós volt. Jött velem a kisasszony mindenhová babakendőben:))
2013. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Napközben a konyhában tüzelünk, délután gyújtunk be a szobába. A baba a konyhában van a hálós járókában vagy a játszószőnyegen játszik amíg én főzök.
2013. dec. 12. 13:26
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. A kisbabának meleg kell. Nem csak este,nap közben is. Ha meg szereted a párod, és tudod, hogy egész nap fagyoskodik, akkor melegíts be, mire hazaér. Szerintem jól fog esni neki. Másban egyébként segít, vagy neki 8 óra leteltével vége a napnak, és minden a te dolgod?
2013. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
75%

Kímélni kell igen de nem hal bele ha begyújt.Könyörgöm.

Èn 2 gyermeket szültem a férjem dolgozott egész nap.A nagyik messze.Semmi bajom nem lett.Pedig aztán a gyerekeim nem voltak nagy alvók.A másik nem is kell minden pillanatan a pici mellett ülni.Az nem is jó.

2013. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
71%
Közben megjött a válasz. Akkor módosítok. Ha a párod hazaér, akkor meg tud melegedni a konyhában. Gondolom spórolási célzattal nem fűtitek az egész házat. Ha már átmelegedett, akkor viszont kimehetne fáért ő is. Gondolom azért meleg étel várja, ha hazajön.
2013. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
78%

Igen, igaza van, de egy kis önzőség is lehet benne, mivel azt mondja, ő értetek fagyoskodik kint, ebből azt szűröm le, nem nagyon akarja ezt a munkát csinálni és irigykedik rád, hogy te otthon vagy.

Amúgy a fát behordhatnád, gondolom nem te vágod fel. Én 28 hetes terhesen egy 3,5 éves és egy 2 éves mellett behordom a fát és begyújtok, a párom este 6 körül ér haza, addig megfagynánk!

2013. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!