Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erősíthetem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erősíthetem meg magam hogy határozottan döntsek, vagy legalább elég bátor legyek hogy kiálljak az érzéseim véleményem, mellett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Teccikérteni?

Nem teccikérteni...Most mi van ?Ha valamit eldöntesz tégy aszerint ha igazad van ,ne állj el az igazadtól,ha meg nincs akkor gondold újra és ismerd fel a különbséget a kettő közt. Mindig járd az igaz utat használd az erőt ha kell és ne engedj a sötét oldal csábításának :)

2010. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt nehéz önmagadtól eldönteni... nem tudom, hogy lehet megcsinálni, csak azt tudom, hogy 3-4 éve egy szótlan, csendes, szürke lányka voltam, akit senki nem vett észre. ma már szerves része vagyok a baráti körömnek, bár nem vagyok hangadó (arra nem is vágyom), de meghallgatnak, és hallgatnak a véleményemre. ezen kívül mindig van körülöttem néhány srác, akik velem szeretnének lenni (nem csak szexre, bár biztos arra is, de főleg barátnőnek szeretnének:D) pedig nem vagyok olyan különlegesen szép, se 50 kilós modellalkat.

hogy csináltam? nem tudom... otthon elég durva balhékat kellett átélnem, volt egy 3éves kapcsolatom, amin nemrég lettem túl, felkerültem budapestre, egyetemre, önállóbb lettem.

annyit tudok mondani, hogy az egész önbizalom kérdése. ha elfogadod magad, ha előre látod a tetteid esetleges következményeit, és vállalni tudod értük a felelősséget, akkor véghez tudsz vinni bármit. érezd azt, hogy nincs szükséged segítségre, hogy meg tudsz állni a saját lábadon, hogy felelősségteljes döntést tudsz hozni, és ez az érzés hihetetlen erőt ad neked. élj úgy, hogyha a világ ellened fordul te akkor is talpon tudj maradni, nyávogás, könnycsepp, sérülés nélkül.

ennél okosabbat most nem tudok, de ha van konkrét kérdésed, arra szívesen válaszolok:)

2010. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát igazából tönkretettem egy kapcsolatom szándékosan mert nem akartam már mindent előrőlkezdeni

denem vagyok boldog tőle nem voltam őszinte és ha megkéne szólalnom megkukulok és egy hang sem jön ki a torkomon

eszemmel tudom a helyes lépést de úgy érzem belefogok halni ebbe a döntésbe

és sehogy sem jó nem érzem jól magam a bőrömben sehogy sem

2010. júl. 17. 16:58
 4/4 A kérdező kommentje:
egyszerűen kegyetlenül nehéznek érzek minden felelősségteljes döntést és szívesen átadnám másnak hogy ne érezzem a súlyát de nem tehetem
2010. júl. 17. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!