Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiálljak a bátyám mellett?

Kiálljak a bátyám mellett?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor együtt iszogattunk,néhány pohár után bevallotta,hogy lefeküdt a felesége hugával. Megígértette velem,hogy nem mondom el senkinek. A feleségével,pedig jóban vagyok,nem tudom meddig bírom a színészkedést. Ti mit tennétek a helyemben?

2014. jan. 3. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jól berántott tesó a csávába. És mi van ha részegen a vágyát hitte valóságnak?

Én vagy hallgatnék, vagy józanon kikérdezném az igazságról aztán megmondanám neki, hogy velem ne takarózzon, intézze a dolgait tisztességben, de ne rám hivatkozzon, hogy tudtam és falaztam, vagy tudtam és megmondtam, hanem döntsön, és azt vállalja ő maga.

2014. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En tuti hallgatnek. Ha mar megtisztelt aval, hogy ezt a titkot rad bizta akkor, hogy tudnad elarulni? Elveszitened a bizalmat es bele masznal egy olyan dologba ami tulajdonkepp nem is tartozik rad.

Az en batyam is csinalt ilyen huzasokat, mikor volt mar tobb eves kapcsolata mondta nekem, hogy tetszik egyik baratnom neki es ez kolcsonos is volt. Engem kerlelt, hogy valahogyan hozzam ossze oket egy dologra de ebbe se mentem bele. Az uj baratnojet nagyon szeretem, sot de ha megtudnam, hogy megcsalta biztos, hogy nem mondanam tovabb se neki se masnak.

2014. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ez a tesód dolga, ha akarja elmondja ha nem, nem

ne tedd te tönkre az életét

ha neked sem mondhatja el, veled sem lehet őszinte akkor kivel

a testvéred, el kell fogadnod a botlásaival együtt

őt támogasd ne a feleségét, az neked senkid

2014. jan. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!