Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Aki, vagy akinek a testvére...

Aki, vagy akinek a testvére külföldön él nektek hogy alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem változott semmit, mert előtte Sopronban élt.

Most is alig több órányi út választ el bennünket: Stockholmban él.

Gyakran beszélgetünk, levelezünk, hol ők jönnek haza, hol pedig mi megyünk hozzájuk.

2014. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk sosem volt nagyon szoros a testvéri kötelék....

Ritkán beszélünk.Akkor is én hívom a növéremet.Németországban élünk 10 éve.Még otthon voltunk sokat taliztunk.Most ha hazamegyünk ö dolgozik utána megyünk hozzájuk vagy ök hozzánk.

Pl.nemsokára megyünk haza ök jönnek el értük és visznek vissza.Gondolom most a 2 hét alatt sokat beszélünk majd.

2014. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Addig amíg a mostani barátnője meg nem lett, heti szinten beszéltünk és évente 2x jött hozzánk és én is mentem haza évi 2-3x. Mióta megvan a kisasszony, akkor beszélünk csak ha otthon vagyok, esetleg ha pont akkor ér haza öcsém (egyedül) amikor anyával beszélek 2-3 mondtatot vált velem.

A párom tesója szintén külföldön van, de ők beszélnek mindennap és 2-3 havonta találkozunk vele, pedig ők fiúk...

2014. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idonkent beszelunk, de a szulokon keresztul teljesen kepben vagyunk, hogy mi van a masikkal.
2014. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik tesóm Hollandiában lakik, a másik a szüleinkkel otthon, én pedig Angliában. Neten szoktunk beszélgetni, amikor többen is ráérünk, akkor skype-os konferenciahívással, egyébként csak simán. Én 1-2 hetente minimum beszélek valamelyik családtagommal, hogy ők egymás közt mennyit beszélnek, azt nem tudom, de szerintem ők se kevesebbet.
2014. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem egy bátyám van aki fél éve költözött ki Németországba aki most 20 éves. Én 14éves vagyok tehát 14évig egymás mellett voltunk mindenbeen és nagyon jol megvoltunk. Most hogy kikoltozott természetesen megváltozott önállosodott ilyesmik. De amikor hazajon ugyanugy benne van minden hulyeségben. Persze nehéz nélkule és hiányzik is de orokké a tesvérem marad bárhol van!
2014. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
utolsó vagyok. én 14 éves lány vagyok:D
2014. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Húgom hét éve él Dániában, én is költözöm lassan.

Mindennap telefonálunk, mert Voip telefonjaink vannak, így ingyen telefonálunk.

Jó a kapcsoltunk, mindig is jó volt.

2014. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!