Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél, ha a fiútestvérede...

Mit tennél, ha a fiútestvéredet meglátnád egy másik fiúval csókolózni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 21:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
odamennék köszönni és megkérném, hogy mutasson be a pasijának...
2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, nem zavarnám, magánügye
2014. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%
Megdöbbennék, nem hinnék a szememnek.
2014. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Hát meglepődnék. De attól függ miről van szó. Múló kiváncsiság is lehet, én is rengeteg nővel smároltam már. Ha pedig nem, és felnőtt fejjel döntött így, akkor elfogadom, nincs mit tenni.
2014. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék, hogy van testvérem.
2014. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
100%
Semmit, az ő dolga. Ha jónak látja majd beavat téged is.
2014. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Szülőknek szólnátok?

Esetleg néhány lesifotót csinálnátok, hogy legyen bizonyíték?

2014. jan. 7. 21:41
 8/42 anonim ***** válasza:
74%
Csodás kérdés, az olvasó mélázhat és fantáziálhat. Annyi világos, hogy 2 fiú csókolózik egymással. De, hogy Te az egyiknek az öccse vagy, vagy a bátyja, vagy a húga, vagy a nővére az homályban marad. Az is a homályban marad, hogy a Te hány éves vagy, valamint a csókolózók hány évesek. Sokféle, egymástól meglehetősen eltérő, sőt különböző válasz adható a homályban maradt tényektől függően.
2014. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, később négyszemközt mondanám neki hogy láttam a dolgot, és ha szeretne beszélni róla akkor tudja hogy hol talál. Megdöbbennék, de amiket mondtál kérdező, a szülőknek árulkodás és a lesifotó készítés gyerekes és nem felnőtthöz méltó tett.
2014. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok perverz, biztos, hogy nem fényképezgetném őket titokban, és főleg nem árulnám el senkinek a tudta nélkül.

Mivel elég nagy nőcsábász, meglepődnék, és amint alkalmam adódna, kifaggatnám, de ennyi. Nem örülnék neki, de nem is zavarna, tényként kezelném.

2014. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!