Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél, ha a fiútestvérede...

Mit tennél, ha a fiútestvéredet meglátnád egy másik fiúval csókolózni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 21:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

reális válaszaim:

a) semmit, mert nincs is fiútestvérem.

b) meglepődnék, de kizárólag azért, mert "jé, nem is tudtam, hogy van fiútestvérem!" :)


ha lenne fiútestvérem és meglátnám...

hát őszintén? mit kéne tennem? üvöltözve, vörös fejjel kéne rohangálnom körbe-körbe vagy oda kéne rohannom hozzá megfojtani?! vagy mi? igazából...

a) ha ismerném a másik fiút, bólintanék.

b) ha nem ismerném, akkor is bólintanék, csak nyilván kíváncsi lennék, ki ő.

2014. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

"Megrázna, mert undorodnám. :-(((("


Szegény kicsi bogárka, ennyire szomcsika lennél? :((((


És ha ellenkező neművel smárolna, önkielégítenél?

2014. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, mivel a sógornőmet nagyon rühellem, mindenkinek jobb lenne, ha elhúzna jó messzire.
2014. jan. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Fogadok, hogy ezt az eszement kérdést az eszement barátom írta ki!

Ve fossá vaze! Hányszor mondtam má'!

20f(meleg)

2014. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
án is jobbik szimpatizáns vagyok, de elfogadám, hisz a testvéremről van szó..lehet kellene hozzá idő, de nem fordulnék el tőle semmi pénzért:)
2014. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
100%

Yaoista létemre ott helyben agyf.szt kapnék az imént látottaktól, és nyálcsorgatva vonulnék hazáig, miközben azon filózok, hogy megkérhetem-e az én drágalátos testvéremet, hogy előttem is csókolják meg egymást.Többször is. Sokszor.:D


De tényleg, kérdezd meg a tesódat, h mi történt vele mostanában, látott-e valami furcsát, vagy vicceset, hasonlók. Ha meg visszakérdez, hogy miért érdekel, akkor mondj csak annyit, h unatkozol, és kéne valami, ami jobb kedvre derít. :)


Minden jót kívánok Neked és a párodnak!:)))

2014. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

"Yaoista létemre ott helyben agyf.szt kapnék az imént látottaktól, és nyálcsorgatva vonulnék hazáig, miközben azon filózok, hogy megkérhetem-e az én drágalátos testvéremet, hogy előttem is csókolják meg egymást.Többször is. Sokszor.:D "


ez most komoly? én is szívesen megnézek két pasit együtt, de NEM a testvéremet o.O

2014. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
100%

semmi baj nincs ezzel, én semmit nem szólnék, sőt büszke lennék a tesómra, hogy bátor és felvállalja nyíltan, hogy ki ő, mi ő... sok boldogságot

heteró 22F :)

2014. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát, először is jó nagyot néznék, mert úgy tudom róluk hogy heterok.

De tegyük feltételes módba.

Szóval, ha meglátnám, akkor tuti nem szólnék senkinek, max vele beszélgetnék egy kicsit, hogy hogyan lett ez az egész, miért, és ki az az emberke akivel smárolt. Kb. ennyi lenne a reakcióm. Se jogom, se okom nincs arra, hogy bárkinek is elmondjam, vagy, hogy mérges legyek rá, semmilyen esetben sem. Mindenképpen titok maradna, addig amíg ő is titkolja.

2014. jan. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
29%
Felraknám a fébuxra :D
2014. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!