Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen vicces ajándékot adjak...

Milyen vicces ajándékot adjak az öcsémnek?

Figyelt kérdés
Az öcsém fele annyi idős, mint én, 16 éves. Állandóan ugratjuk egymást, nemsokára lesz a névnapja. Természetesen vettem neki szép ajándékot, de arra gondoltam, először valami irtó nagy baromságot adok neki, amit szépen becsomagolok. Egyelőre odáig jutottam el, hogy egy sajtburgert fogok becsomagolni. Van valami ötleted? :-)

2014. jan. 16. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én itt röhögök a sajtburgeren:)


AMúgy én egy üveg savanyú uborkát akartam javasolni valami szép dobozban:)

2014. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tepsit, rakd bele a szép ajándékot és csomagold be a tespit.
2014. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csomagolj be egy iPhone dobozába valami hülyeséget, pl. valami idétlen mintás alsógatyát meg még valamit, aminek súlya van :D

Vagy a neki szánt ajándékod egy kis kreativitással csomagold be úgy, mintha valami más lenne.

2014. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szegedi Dániel válasza:
Zacskós leves.
2014. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!