Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket szeretnék kérni:eskü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék kérni:esküvőre vicces ajándékot szeretnénk vinni-kis meglepi benne pénz, vagy valahogyan hozzá csatolva-rejtve. Kérhetek?

Figyelt kérdés
Az ifjú pár nagyon ötletes ajándékkal lepett meg minket annak idején,és most ezt szeretnénk viszonozni egy kis jópofa ajándékkal. Köszönöm a segítséget!! :)

#esküvőiajándék
2013. máj. 7. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


szerintem nagyon ötletes,jópofa,főképp ha saját kezőleg készítitek

2013. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tesómék borosüveg-tartót vettek barátaiknak, és üres üvegekbe palackozták a pénzt, rendezen le is záratták az üvegeket (nagyobb barárti társaságról, közös ajándékról van szó).

Én elmentem ide [link]

és tök jó lufiformákba teteék a pénzt, baromi jól nézett ki.

2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
voltak akik társasjátékot adtak, és abban a játékpénz helyett igazi volt... de ezt egy nagy társaság rakta össze
2013. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amit az első írt, én is azt akartam, de megelőzött :)
2013. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket! Az első válaszolóé nagyon megfogott! Van bennünk annyi kreativitás hogy megcsináljuk.Köszönjük!! Ha van még valakinek ötlete jöhet még!! :))
2013. máj. 7. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Kreativ boltban lehet venni olyan ládikát,aminek üveg az eleje,és ráragasztani a pár képeiből montázst (sima nyomtatóval nyomtatható)

[link]

Ilyesmi láda.

Festék hozzá 2-300Ft

Belevalókat lehet mást is,több honlapon van fenn hasonló,mi is több helyről szedtük az ötleteket (óvszert a prűd rokonok miatt nem akartunk,cumit a pár babonássága miatt pl)

2013. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves "Első"! :) Nagyon jó ötletet adtál ismételten.Járt már az agyam közben: sima dobozra szalvéta technikával rácsinálni valami jót. :) Ez tea tartó doboz gondolom,ilyet tudok venni kreatív boltba... nagyon jó ötlet! :)
2013. máj. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!