Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fura dolog ha a tesómmal...

Fura dolog ha a tesómmal legjobb barátnők vagyunk?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak rajta kívül barátnőim és neki is vannak rajtam kívül. De nagyon sokat vagyunk együtt hiába nem lakunk már együtt. Legalább heti egy közös progi van, de általában több is. Senkivel se tudok annyi mindent megbeszélni mint vele, pedig sokat beszélek a többi barátnőmmel is. Vannak akik ezért furán néznek ránk, hogy testvérek legjobb barátnők. 19/L tesóm 17/L Bocsi a szóismétlésekért :D

2014. febr. 5. 12:03
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én szerintem nem furcsa ha 2 testvér egymás legjobb barátja

jó én nem jövök ki jól az öcsémmel de az unokatesóimmal nagyon jóban vagyok

2014. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Eggyáltalán nem fura.
2014. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem elég fura, mert nálunk a családban mindenki utálja a másikat, a két nővérem állandóan kibeszél a hátam mögött, aztán egymással is ugyanezt csinálják...de ti szerencsések vagytok :)
2014. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó!!!
2014. okt. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!