Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak azért mert a testvérem...

Csak azért mert a testvérem feltétlenül az ő oldalára kell állnom?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem, most 38 éves és sikeresen leamortizálta a házasságát. Gyes után nem volt hajlandó elmenni dolgozni, pedig egyrészt rászorultak, másrészt lehetősége is lett volna rá, úgyhogy a férjének eszméletlen túlórákat kellett bevállalnia (300+ óra havi átlag).

Ő kitalálta, hogy biztos nem is dolgozik ennyit, hanem eljár k*rvázni, azért jár haza későn.

Komolyan mondom undorító amiket művelt. Ráálította az ismerőseit, hogy figyeljék ki sógoromat, hogy merre jár, facebookon az összes kollégáját k*rvának, meg trógernek titulálta, felügyelet nélkül még a boltba se mehetett el. És ezeket nekem tök büszkén mesélte nekem mindig, hogy ő milyen jól kézben tartja a házasságukat.

Most úgy néz ki, hogy sógoromnak végleg tele lett a töke és beadta a válást. Felajánlott egy olyan gyt-t, amiért sokan imába foglalnák a nevét, otthagyta neki a lakást, aminek fizeti a törlesztőjét, egyedül a kocsit kérte (aminek 80%-át igazából az ő apja fizette).

Az ügyvédnél azt mondták nővéremnek, hogy a gyerek láthatása az 2 hetente egy hétvége ami kötelező, de egy 14 éves fiúnak már senki sem fogja megmondani, hogy mikor láthatja az apját. Na ebből ő azt szűrte le, hogy ő két hétig tilthatja a gyereket az apjától. Erről jelenleg még nincs végzés, de a lelki zsarolás megy otthon. Úgyhogy szerencsétlen srácnak kvázi tilosban kell találkozni az apjával (sokszor nálunk).


Nővérem meg feljár hozzánk sírni , hogy ő hogy ki lesz semmizve, és most miből fog megélni. Egy darabig hallgattam de a legutóbbi alkalommal, nos elküldtem a francba, hogy nála önzőbb és hülyébb tyúkot még nem hordott a hátán a föld, és majd szépen felemeli a kis s*ggét és elmegy dolgozni. Erre persze sértődötten elment, és rá egy óra múlva hívott anyánk (aki mellesleg szintén jó negyven éve kitartott nő), hogy én hogy merészelek így beszélni kedves kicsi nővéremmel, mikor ilyen nehéz időszakon megy át.

Most jelenleg ott tartunk, hogy apámon kívül kb minden rokon arról beszél, hogy én milyen köcsög vagyok, mert nem tudok együttérezni a félhülye tesómmal.


2014. febr. 18. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tesód megérdemelte amit kapott, én sem állnék a pártján!
2014. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként volt olyan eset, hogy "bizalmas információként" még az én feleségemet is megvádolta, hogy biztos félrekúr vele.
2014. febr. 18. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a nővérednek az igazságot mondtad, és neki is az lenne a legjobb, ha hallgatna rád.

Mondjuk ez egy egyoldalú leírás, ítélkezni ez alapján nem lehet, de amit írtál, az alapján nekem ez jön le.

2014. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy lehordtad! Az ilyen nők miatt vagyunk mi megbélyegezve :(
2014. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nos valóban egyoldalúnak tűnik, de mikor a nővérem már azzal jött nekem elő, hogy a 80 gyt+lakástörlesztő mellett miből fog elmenni körmöshöz (igen, komolyan ez volt az egyik legnagyobb baja), nos akkor már kicsit felment bennem a pumpa. Meg, mikor sorolta, hogy kik a férje "hülye k*rvái": az összes kolléganő, a munkahelyén a 15 éves tanulólány, a gyerek tanárnője, a Sparban a szőke pénztáros, a nejem, a húgunk, a sógornője, a főnöke felesége stb... Kábé mindenki akinek feltehetően vaginája van és már 5 percet beszélt vele.
2014. febr. 18. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
És amikor megkérdezed, hogy miért nem dolgozik, akkor mit mond? :)
2014. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen alja embert jobb messziről elkerülni. Ha testvér, ha nem. Egyébként én rábeszélném az exférjet, hogy ne hagyja ott a házat, amit ő fizet és a gyereknek is személyesen vásárolja meg a szükséges dolgokat és csak egy minimális előre meghatározott összeget fizessen a "nőnek".


És miért tenném? Hogy megtanulja végre, hogy is mennek a dolgok. Ráférne egy alapos helyretétel.

2014. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: nem.
2014. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Állítólag azért nem dolgozik, mert ő nem hétvégi anyuka akar lenni, és a kicsi fia nem tud vigyázni magára. Magyarul anyuci pici fiát akar belőle nevelni. A srác javára írom, hogy nem túl sok sikerrel. Nem az én dolgom volt, nem szóltam bele.

Bár az utóbbi időben, hogy a férje nincs otthon célpontnak, elég sokszor a gyereken vezeti le a feszkót. Olyanokat mond neki, hogy a hajam égnek áll. Legutóbb mikor a gyerek feljött (mielőtt összekaptunk elég gyakran passzolta le nekünk a srácot), akkor mesélte, hogy az anyja azt mondta rá, hogy "ugyanolyan pénzéhes dög mint az apja", mert merészelte megemlíteni, hogy a havi 220ezret apa vajon tényleg azzal kereste-e meg, hogy eljárkált nőzni. Szomorú, mikor a 14 éves gyerek jobban átlátja a dolgokat, mint egy felnőtt ember. Igazából ez a beszélgetés volt az, amikor már nálam is betelt a pohár.

Másnap mikor jött a gyerekért, akkor osztottam ki.

Igazából én legjobban a srác leendő barátnőjét sajnálom, kib*szott egy anyósa lesz.

2014. febr. 18. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó sötét nővéred van! Egye meg, amit főzött, ha az én testvérem lenne, én is beolvastam volna neki. De úgy veszem észre, te tisztán látod a dolgokat, teljesen igazad van.
2014. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!