Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremet láthatom még valaha?...

Nővéremet láthatom még valaha? Esetleg egyszer hazajön? Már tiszta rejtély számomra ez az egész titkolózás.

Figyelt kérdés

Én 13 voltam ő pedig 18 éves mikor féltesók lettünk. 1 évig ismertük egymást összesen. És nagyon megszerettük egymást. Mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk, mindig letagadtuk hogy féltesók vagyunk és édestestvéreknek mondtuk magunkat. Gyakran volt olyan hogy a lazább bulikba magával vitt. Megosztotta velem a ruháit, együtt jártunk lovagolni segített a tanulásban. Szóval elválaszthatatlanok voltunk! Aztán egyeszer csak kezdett egyre jobban eltávolodni tőlünk. Először folyton szomorú volt, bezárkózott. Ha vele akartam lenni, beszélni vele mindig azt mondta hagyjam békén. Aztán 19 évesen elköltözött. Szüleimnek megmondta hova ment de nekem senki nem akarta elmondani miért ment el és hova. Számomra halott lett. Végül a szüleim elmondták hogy albérletbe ment és pár hét nyaggatás után elárulták a címet is. Végül vettem a bátorságot hogy felkeressem. Úgy gondoltam hogy a húga vagyok örülni fog nekem. Elmentem és mikor ajtót nyitott rá se ismertem. De nem rossz értelemben!A haját hosszúra növesztette, elegáns lett és nagyon komoly. És egyből azt mondta menjek el de mondtam neki hogy beszélni szeretnék vele mire beengedett. Elmondtam neki hogy szeretném ha hazajönne vagy ha nem is, de többet lógnánk együtt. Erre kitessékelt és azt mondta menjek addig amíg már nem késő. Most már elkezdtem nagyon félteni és a szüleim sem akarnak elárulni semmit azt mondják semmi közöm hozzá. Már nagyon féltem a nővérem. Tegnap voltam nála de nem nyitott ajtót. És mivel 20 éves nagykorú a rendőrség se tudná hazahozni. Szerintetek mi van a háttérben?


15/L



2014. febr. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
53%
Nekem megirhatod privatban
2014. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
92%
Ja persze, most hirtelen 10 perc alatt minden kiderült, te meg egyenesben közvetítesz. Na menj szépen játszani.
2014. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
13%

Nem tagadom kíváncsi vagyok Én is,de inkább ne írj semmit!

A lényeg az hogy megtudtad mi a helyzet,akkor ezekszerint egyedül anyuddal beszéltél...Ez jó jel mert akármi baj van rá tudsz támaszkodni bármilyen ügyben! Ez ne felejtsd el,mert lesznek még később is gondjaid mert nem csak boldogság az élet,és sose félj segítséget kérni ha bajban vagy,de azért azt se várd el hogy majd a sültgalamb a szádba repül.

2014. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
86%
Érdekes lett volna csak 2600Ft-ból ekkora ügyet csinálni.Írd meg privátban kíváncsi vagyok mi is történt pontosan.
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%
Tiszta röhejek vagytok ti, a kérdezővel az élen :-))))
2014. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ebben nincs semmi nevetséges!

Nos lehet hogy kamu ,de az is lehet hogy nem.Elsősorban azért nem tartom kamunak mert ez nem egy olyan történet ami nem történhet meg senkivel sem...

Tiszteld embertársaid HITETLEN! :)

2014. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
41%
Nekem megírhatod privibe.
2014. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod :)
2014. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Akinek megírták privibe, kiírhatja, utálom az ilyen "ha kíváncsi vagy, írj rám" típusú kelletést. Ugyanúgy idegenek tudják, ha egyesével mondod el mindenkinek.
2014. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem senki se kapott privátban semmit. Én legalábbis nem
2014. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!