Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremet láthatom még valaha?...

Nővéremet láthatom még valaha? Esetleg egyszer hazajön? Már tiszta rejtély számomra ez az egész titkolózás.

Figyelt kérdés

Én 13 voltam ő pedig 18 éves mikor féltesók lettünk. 1 évig ismertük egymást összesen. És nagyon megszerettük egymást. Mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk, mindig letagadtuk hogy féltesók vagyunk és édestestvéreknek mondtuk magunkat. Gyakran volt olyan hogy a lazább bulikba magával vitt. Megosztotta velem a ruháit, együtt jártunk lovagolni segített a tanulásban. Szóval elválaszthatatlanok voltunk! Aztán egyeszer csak kezdett egyre jobban eltávolodni tőlünk. Először folyton szomorú volt, bezárkózott. Ha vele akartam lenni, beszélni vele mindig azt mondta hagyjam békén. Aztán 19 évesen elköltözött. Szüleimnek megmondta hova ment de nekem senki nem akarta elmondani miért ment el és hova. Számomra halott lett. Végül a szüleim elmondták hogy albérletbe ment és pár hét nyaggatás után elárulták a címet is. Végül vettem a bátorságot hogy felkeressem. Úgy gondoltam hogy a húga vagyok örülni fog nekem. Elmentem és mikor ajtót nyitott rá se ismertem. De nem rossz értelemben!A haját hosszúra növesztette, elegáns lett és nagyon komoly. És egyből azt mondta menjek el de mondtam neki hogy beszélni szeretnék vele mire beengedett. Elmondtam neki hogy szeretném ha hazajönne vagy ha nem is, de többet lógnánk együtt. Erre kitessékelt és azt mondta menjek addig amíg már nem késő. Most már elkezdtem nagyon félteni és a szüleim sem akarnak elárulni semmit azt mondják semmi közöm hozzá. Már nagyon féltem a nővérem. Tegnap voltam nála de nem nyitott ajtót. És mivel 20 éves nagykorú a rendőrség se tudná hazahozni. Szerintetek mi van a háttérben?


15/L



2014. febr. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
90%
Én honnan tudjam mi oka lenne? Nem ismerem a nővéred. De ne képzeld, hogy olyan kevés a k**va a fiatal lányok között. Ez is egy opció.
2014. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
95%
Prosti.
2014. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
90%
Prosti, csak nem változó vendégkörrel.
2014. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy valami súlyos dologról van szó és neked nem akarnak ártani azzal, hogy elmondják. Esetleg valami szégyelni való történhetett, és nem akarják, hogy a nővéredről alkotott kép benned összetörjön, hogy csalódj benne. Az is lehet, hogy "kitagadták" a szüleid. Míg otthon volt, akkor kezdődhetett. Hiszen már akkor kezdett el távolodni. Lehet valami illegális dolog lehet. Az is lehet, hogy elkezdett qválkodni (már bocsánat, hogy ilyet feltételezek), vagy esetleg drogozni, rossz társaságba keveredni, lehet valami törvénytelent csinált. De nagyon úgy fest, hogy valami szégyelni való van a dologban. Sajnálom.

Köztem és az édestestvérem között 2 év van--még annyi se. 18 se volt, mikor lelépett otthonról, addig jóba voltunk, aztán eltávolodott, hónapokig azt se tudtuk, hogy mi van vele és mikor meglett, teljesen más személy volt, és mivel már nagykorú volt, már haza se tudtuk hozni. Azóta se jött rendbe a kapcsolatunk.

2014. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Nekem minden eszembe jutott! De félek hogy ha a szüleim el mondják az igazat az valami durva dolog lesz. A már a lopástól a gyilkosságig minden megfordult a fejemben és már teljesen össze zavarodtam. Ma este leülök a szüleimmel és rákérdezek. Talán ha valami komolyabb dolog van benne hát egyszer úgy is meg kell tudnom. Azon is gondolkoztam hogy holnap újra elmegyek hozá és tőle kérdezek rá. Még mielőtt a rendőrök itt állnának az ajtóban. Akkor már mindegy lenne mert kiderülne.
2014. febr. 18. 14:56
 16/44 anonim ***** válasza:
84%

Épp ez a lényeg. NEKED nem kell azt hinned, hogy prosti, elég, hogy ha a szüleidnek felveted, hogy annyit titkolóznak, hogy nem tudsz másra gondolni, csak ilyen rossz dologra. És így lehet, hogy elmondják, hogy "jaj, dehogy prosti, csak kapott egy jó állást".


Egyébként nem lehet, hogy terhes volt?

2014. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
89%

egy lehetőség, aztán ne kombinálj tovább:


úgy lettetek féltesók, hogy a te apukád és az ő anyukája összejött? ... mert ha igen, akkor az is bent van a pakliban, hogy apukáddal kicsit közelebb kerültek egymáshoz, mint ahogy illett volna ... hadd ne részletezzem ... ebből pedig az következik, hogy valakinek mennie kellett a háztól, vagy neki, vagy apukádnak

2014. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
95%

Nos sok lány mondja hogy nem prostiként dolgozik,pedig pénzért sexel... De ne is ez legyen az első amire gondolni kell.

Lehet hogy csak egy családi balhé lehet hogy valami olyasmibe keveredett amibe nem kellett volna,lehet ebben az esetben érdeked neked is hogy ne látogasd!Elsőre a szüleiddel beszélj!Ne csinálj semmi meggondolatlanságot mert nem tudhatod hogy ártasz e vele vagy sem.Voltár már nála ha mész megint lehet ugyan ez lesz.így nem fogsz elérni semmit ha csak nem a szüleidből szeded ki az igazságot!

2014. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%

Szegényt jól összezavarjuk!

Javaslom csak anyuddal kettesben ülj le és próbáld meg megbeszélni,ha nem megy akkor ugyanezt apuddal.Hídd el valamelyik köpni fog :)

2014. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

KIDERÜLT AZ IGAZSÁG!

Lopás ügyébe keveredett egy barátnőjével. Félt hogy őt is meggyanúsítják ezért a barátnőjével aki lopott egyből elfutottak. Nem sokkal később viszont utolérték őket és rögtön bevitték mindkettőjüket a rendőrségre. Most már mindent értek! Ezért passzoltak le a szüleim két hétre a nagynénémhez. Állítólag 2600 Ft értékű cuccot loptak. Nővéremet ezért küldték albérletbe nehogy valami kis dolgot is sejtsek az egészből. Ráadásul nővérkémet még a legjobb munkahelyéről is kirúgták emiatt. A szüleim csak ennyit tálaltak ki. Most mi fog következni? Tárgyalásokra kell járnom? Most mi lesz a családommal? Így széthullik? Mindenkiben csak csalódni lehet a családomból.... ennyit a mintaképemről. -.-

2014. febr. 18. 15:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!