Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vannak olyanok, akik felnőttké...

Vannak olyanok, akik felnőttként nem tartják a kapcsolatot a testvérükkel? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
A testvérem prostituált lett, mióta tudom, nem beszéltünk.
2014. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A testvérem egyben a főnököm is, de szerencsére nem egy helyen dolgozunk, csak heti egy megbeszélésünk van. Azon kívűl nem szoktunk találkozni, esetleg nagyobb családi eseményeken. Amúgy nem vagyunk rosszban, nincs semmi gond, csak simán nem testvéri a viszony. Sajnálom kicsit, de már megszoktam, nem tudnék és nem is szeretnék változtatni rajta egyelőre.
2014. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A hugommal olyan érdektelen lett a kapcsolatunk.Messze is lakunk egymástól,hívhatnánk egymást skype-on de valahogy egyikünk se teszi meg a másik felé.Anyunkkal ő is, én is rendszeresen beszélünk,de egymással nem.Néha egy-egy képeslapot küldünk szülinapokra aztán ennyi.
2014. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"A hugommal olyan érdektelen lett a kapcsolatunk.Messze is lakunk egymástól,hívhatnánk egymást skype-on de valahogy egyikünk se teszi meg a másik felé.Anyunkkal ő is, én is rendszeresen beszélünk,de egymással nem.Néha egy-egy képeslapot küldünk szülinapokra aztán ennyi."folyt.köv.-oka a más életforma,ő bulizósabb én pedig családanya.Nincs közös témánk,ő forr én pedig az olyan lassú víz partot mos típus vagyok.Valahogy gyerekként jobban együtt voltunk,ha volt buli akkor nem volt gond,a bajok ott kezdődtek amikor nekem komoly kapcsolatom lett,mert akkor már nem mentem el vele szórakozni.Aztán jött a baba,és őt ez annyira megviselte,hogy félévig át sem jött.Semmi sem érdekelte amit a gyerekről meséltem később neki,őt csak is a partik és a zsongás izgatta,én uncsi voltam neki.Most neki is lett komoly kapcsolata,és kíváncsi leszek megváltozik-e a mi testvéri nemkapcsolatunk.
2014. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nővéremmel. Gyerekekként sem jöttünk ki egymással. Nem vagyunk úgy rosszban, de egyikünk sem érdeklődik a másik felől.


Ami miatt mégis haragszom rá, hogy amíg otthon laktam (ő még most is ott lakik) akkor a fejemhez vágta, hogy semmirekellő vagyok.


Bántotta amikor kapcsolatom lett, mert neki nem volt kapcsolata és azóta sincs. Ott kötött belém ahol tudott.


Utána én elköltöztem, nem tartjuk a kapcsolatot csak családi eseményeken látjuk egymást vagy ha épp otthon van amikor hazalátogatok. Akkor sem nagyon tudok neki miről beszélni.

2014. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kérdést először hirtelen azt gondoltam erre nem tudok válaszolni mert a bátyámmal jóban vagyok.

Aztán úgy 3 percre rá rájöttem van 2 nővérem.Az idősebbiket sosem láttam(nem tudom miért)de tudom,hogy van,viszont nem volt téma a családban(ezt sem tudom miért)nem is érdekelt soha.A fiatalabb nővérem ismerem,bár ne ismerném.Egy számító pénzéhes r@banc.Mégpedig azért mert mikor apánk halálán volt akkor bukkant fel,és aki hozta megjegyezte a házunkra milyen szép erre ő azt válaszolta,hogy "szerinted miért jöttem ide,végülis én is öröklök innen?"Na csak azt nem gondolta,hogy én ezt meghallottam,mert olyan buta hogy nem vette észre,hogy a szobám ablaka nyitva volt.

Mondanom se kell csináltam nagy balhét.Azóta se láttuk szerencsére.

2014. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16-os vagyok megint


Hozzáteszem apám azóta is él(szerencsére) pedig ez már több mint 10 éve történt!

2014. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Édesanyám sem tartja a kapcsolatot az öccsével, mert egy idióta elmebeteg állat. Engem majdnem megvert, így telt be anyánál a pohár.

18/L

2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

igen,mi hárman vagyunk,de a legidősebbel nem tartom a kapcsolatot. nagyon a másik testvérem se.

az ok? totál ellentétünk,szereti nagyon a pénzt is...meg a szüleit is lehúzta régebben és érdekes dolgokat állított róluk,ami nem is igaz. meghalt az édesanyánk,de azzal se nagyon foglalkozott,sose jegyezte meg pl. hogy rakjunk ki a nevében virágot,vagy valami...

meg a másik testvéremet se támogatta sose... engem meg pont leszar.

legalább a másikkal szeretjük egymást és jól megvagyunk.

2014. márc. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Anyum húgával...hazug, pénzéhes senkiházi. A szülei halálában csak az örökséget látta, nálunk élt évekig, közben azt terjesztette, hogy elvettük minden pénzét, holott ő lopott többször is tőlünk. Az örökségét elverte hülyeségekre, majd a pasijának azt mondta, hogy elvettük, emiatt feljelentéssel fenyegettek, de az utolsó pillanatban megijedt hogy minden hazugsága kiderül, ezért elköltöztek jó messzire.
2014. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!