Mi lesz a húgommal?

Figyelt kérdés
Szegény még nagyon fiatal! Szóval szerintem még nem kéne kamaszodnia... De egyre többet bandázik a rossz gyerekekkel és visszapofázik mindenkinek! Egyre merészebben öltözködik! Káromkodik! Nem éppen neki való filmeket néz! Már Facebook-on is fenn van! Nagyon titkol mindent amit lehet! Itthon csak kockul! Nem ír házit! Éjszaka titokban kockul! Félek hogy elrontják az én kis ártatlan hugomat! Ajám meg soha nincs itthon mert golgozik...szóval még csak azt sem követik mit csinál a tesóm!
2014. márc. 23. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleiddel.

30/n

2014. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megértem az aggodalmadat,én is hugi vagyok és fiatalabb koromban szintúgy bandáztam.Ha valami nagyon rosszat csinálnak körülötte,egyszer bajba sodorják,akkor le fog róluk szokni.
2014. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves?
2014. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stimp ***** válasza:
50%
Szerintem hagyd rá,mindenki volt fiatal és csinál vagy csinált hasonlókat.Azzal mondjuk ha bezárnád egy szobába és nem engednéd sehová azzal csak ártanál neki..előbb vagy utóbb megszökne...mellesleg vannak akiket nem lehet sehogy sem megváltoztatni még akarattal sem,szép szóval meg pláne nem.Azt még tudni kell hogy sok lány fiatal korban ott hagyja a sulit és "elkurvul".Tudom keményen hangzik de így van.
2014. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem használ nála semmi! És félek mire valaki észbe kap addigra már késő!!!! Az elkurvulástól annyira nem tartok mert még csak ötödikes...de ki tudja mi lesz így vele.
2014. márc. 23. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!