Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hallgatnál a férjedre és...

Hallgatnál a férjedre és hanyagolnád a testvéred ebben az esetben?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok van egy 12 évvel fiatalabb öcsém.

Neki van egy párja és két gyermeke.

Minden évben jönnek a gyerekek nyaralni 1-2 hétre hozzánk. Nem lakunk messze egymástól mert 30km választja el egymástól a két várost, csak az nagy város a miénk pedig kicsi. Jó nekik is kiszakadni a rohanó nagyvárosból.


A nyaralásokon felül vannak a születésnapok és a névnapok amikor meglátogatjuk a gyerekeket, persze viszonzásképpen egy telefont sem engednek el mikor nekem például születésnapom van.

A férjem ezt nehezményezi de tegnap még inkább dühös lett.

Szombaton érte mentem a gyerekekért, mert el akartam őket vinni 70km-rel odébb állatkertbe.

A gyerekek se nem felszabadultak, de ki szakadt bugyiba, gumi nélküli zokniba jöttek. Vettem is nekik ezt. De az állatkertben is a kislány hogy is mondjam fura a férjem szerint.

Nagyon sokat eszik többet mint az idősebb testvére aki fiú. A kislánynak minden kelletett nyaklánc, fagyi, de még fagyizott volna kétszer ha engedtem volna. De sajnos én sem tehetem meg anyagilag mert nekem ez több mint 20 ezer forintba van ez a kis kiruccanás.

Mi vittük haza a gyerekeket ( mint mindig) na és egy köszönöm sem hangzott el, de az hogy egy kávét kérsz az sem. A férjem e miatt rágott be.

Több ilyenről szó sem lehet azt mondta. Mert annyi eszük sincs hogy megkínáljanak holott a gyerekeknek nem adtak 500-500 ftot sem hogyha óhajtják egyenek egy fagyit. Mindent elvárnak hogy mi menjünk értük is. Holott nekik már az is nagy segítség hogyha nincsenek otthon 2 hétig mert pl nálunk nyaralnak.

Egyébként jól állnak anyagilag aránylag, egyikük biztonsági őr másik pedig egy nagy áruházban bolt vezető.

Két tűz között vagyok mert imádom a gyerekeket de a férjemnek is bevallom igaza van.


2014. márc. 24. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
34%

"A gyerekek se nem felszabadultak, de ki szakadt bugyiba, gumi nélküli zokniba jöttek."

Helyesírásod minősíthetetlen, ezért nem biztos, hogy jól értelmezem amit írtál, de te komolyan lehúztad a 9 és 11 éves gyerekek nadrágját, hogy megnézd a bugyijukat?! Vagy honnan láttad, hogy szakadt az alsónemű? És miért ne mehettek volna lukas bugyiban állatkertbe? Te vagy nagyon fura vagy, vagy megint kamukérdésbe futottunk bele...

2014. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!