Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség eseten mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogsággyerehaza kérdése:

Korkülönbség eseten mit csinálnál? Az eszedre vagy a szivedre hallgatnal?

Figyelt kérdés

Vonzódunk egymáshoz, ez mar biztos.

Egyedülállók vagyunk mindketten, semmi nem szol ellenünk.. Csak a korkulonbseg.. Ami jelenleg nem zavar, de tudom h irreális..

Éljek a jelennek és élvezzem, sodródjak vagy legyek elővigyázatos es inkabb határolódjak el? Feltételezve hogy igy megovom magam viszont megvonom magamtól a jot?


Volt valaki hasonló helyzetben?

22L 43F

Koszonom a válaszaitokat elore is.. Merlegelek folyamatosan, de nehez döntenem:(


2014. febr. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább azt mérjétek lenn, mennyire illetek össze, mennyire jöttök ki jól, mennyire egészítitek ki egymást, mennyire vagytok egy hullámhosszon. Ezek nagyon fontosak. Ha azonos életkorú embereknél ez nincs meg, bukta az egész.
2014. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha mindig azzal foglalkozol, hogy mi lesz később, akkor sose tudod élvezni az életet. Ha egy korodbelivel ismerkedsz meg, vele ugyanúgy lehet probléma 1, 2 vagy 5 év múlva.
2014. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit akarsz tőle, most kellemes hónapokat (wellness hétvégék, síelés, nyaralás) vagy hosszabb távú kapcsolatot.


Rövid távon lehet ennyi idős férfi kellemes társ, érthet női testhez, lélekhez, elhalmozhat figyelmességekkel, érdekes programokkal. Viszont reputációdat csökkenti az baráti körödben az, ha "öreg fazonnak eladod magad", igényesebb srácoknak ilyen csajokról meg van a véleménye.


Hosszútávon semmi sem szól mellette, ha érdekel kifejtem.


36F

2014. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elhatárolódnék az anyagiaktól. Közömbös e részről.



Vonzodom hozza, viszont tudom mivel járna a korkulonbseg.. Érdemes ugy belemenni valamibe, hogy tudod nincs jövője? (Jövő alatt érteném a házasságot, gyerekek)

2014. febr. 3. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, inkább az észre kell ekkora korkülönbségnél hallgatni - szerintem.
2014. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 év korkülönbségre azt mondanám, kizárt. 20 év korkülönbséggel még lehet akár jövője is. Ha összeilletek. Ti tudjátok.
2014. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Paul Walker és barátnője között 15 év volt asszem

Én 14 évesen mondtam egy lánynak hogy szeretem ő 15-16 volt és azt mondta nem azért értem hátna nekik a nagyok jönnek be

2014. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez az eset volt nálam:

én 18-20 pasi 38-40. Évekig kerülgettük egymást, s az eszünkre hallgattunk. Egyáltalán nem bánom! Ma már megtalálta a párját ő is én is.

Tudod egyvalami nagyon fontos: az, hogy a negyvenes pasi jó esetben olyasvalakit keres akivel leélheti az életét. Ez egyértelműen ekkora korkülönbségnél már nem működhet!!! (30as éveidre leszel igazán aktív a szexben, ő pedig az 50 éveire már leágazóban van)


Szóval ha belemész ebbe a kapcsolatba akkor tudd, hogy azt az 5 évét veszed el a pasinak amikor még megtalálhatja a párját, kivel meg akar öregedni..

2014. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!