Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsémet jobban szeretik a...

Az öcsémet jobban szeretik a szüleim?

Figyelt kérdés
Az öcsém 9 én 11 éves vagyok.Kezdjük ott h anyukám aránylag rendes velem mikor hazajön a munkából felmondom neki a leckét meg beszélgetünk.De ha apáról van szó akk teljesen más a helyzet ő nem dolgozik gyakran ezért mikor megyek haza köszön azután teljesen levegőnek néz mert gépezik és ha kérdezek vmit akk nem figyel rám meg ugyanígy van ha mondok vmit.(Bocsi a szóismétlésért)De öcsémért megy suliba meg együtt mennek a fociedzésére és apa ott marad megnézni.Én meg egyedül mek vizilabda edzésre és általában még este 7kor sem jön értem pedig télen sötét van meg messzi is lakunk a strandtól.Meg aztán öcsém jár apuval ju jitsura(japán harcművészet) és én amikor mondtam h én is járni szeretnék akk mondták h ok ha abba hagyom a vizilabdát,és mikor mondtam h az öcsém miért járhat kettőre akk azt mondtak h azert mert ő többször lemegy az edzésére,ez igaz de ő neki 3x van egy héten nekem meg 6x.Meg amikor én négyest hozok egyből leszidnak elveszik a telefonom stb.de amikor öcsém hoz 3-ast akk nem szidják le hanem segítenek megtanulni neki az anyagot.Meg h ő azért több mindent kap főleg azért mert mamától meg apától egyfolytába kikönyörgi.Ma is mentünk a tescoba apa vett neki focilabdát nekem meg semmit.Meg általában ha ő ötöst kap akk mindig vesznek neki vmit a szüleim nekem meg nem.Meg én járok versenyekre is pl.:tegnap országos 2.ok lettünk a csapatommal hatodikosok ellen,de nem kaptam érte semmit.Meg hát sokszor mondják h azért nem kapok semmit mert otthon rosszul viselkedek és apával egyfolytában veszekszek de hát most élem ezt a korszakomat meg hát amúgyis imádok beszélni.
2014. ápr. 27. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vasárnap van, balhé van, féltékenység van. Szerintem vegyél egy Intel core i5-öt, mert az kemény.
2014. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kissebbre altalaban tobbet figyelnek....

Probaltad megbeszelni apukaddal a szitut? Lehet azert megy apukad a tesoddal mert ez olyan "ferfias" dolog meg o kisebb 2 evvel. anyukad mit szol ehhez? egyutt is mehetnetek...

O focizni jar es judozni? neki 3 edzes neked 6. amellett tanulni is tudsz? azert mondjak hogy eleg a kezi mert sok az edzes es tanulnod is kell.. az pedig ha kap valamit ha otost hoz talan azzal motivaljak hogy tanuljon... bar ez nem jo pelda. probalj meg beszelni a szuleiddel hogy te is szeretnel egy kis figyelmet kapni.. :)

2014. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Gwlakam!

A gyerek nem judozni, hanem ju jitsuzni szeretne, vakamint VÍZilabdázik. Ide már egy i7 kell én úgy látom.

2014. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

fúha micsoda problémák hallod én 11 évesen vízilabdázhattam volna... pedig 8 éve voltam 11 szóval viszonylag nem olyan rég, engem apám engem úszni se tanított meg, egy spanomtól tanultam meg gimnázium 11.ben. Sőt nekem olyanokat toltak be a szüleim, hogy nem járhatok erre-arra mert nekik nincs kedvük utánam mászkálni, nem tudom most mi a menő a sulikban annak idején évente váltogatta magát az éppen aktuális menőcucc, nekem nem egyszerűen nem lehetett, hanem a spanok előtt még jelenetet rendezve meg is aláztak, hogy nekem arra nagyon nincs szükségem meg minden.


Szóval becsüld meg, hogy ilyen szararc szüleid vannak, és csak 6 edzésre járhatsz hetente.

2014. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
14 vagyok, az öcsém 8. 7 és fél évig kitűnő voltam, és tényleg baromi sok versenyen értem el helyezést, és soha nem kaptam érte semmit. három testvérem van, a 8 éves öcsémet leszámítva ők sem. ő általában kap fagyit/ceruzát, de ettől függetlenül tudom, hogy a szüleim szeretnek, csak még mindig ő a ˝kicsi fiuk˝, akit lehet kényeztetni. :) fel a fejjel!! :)
2014. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat am tudom megbecsülöm meg tudom h szeretnek,de abban nem vok biztos h mindkettőnket egyformán.És igen én is gondoltam rá h fiús dolgok meg minden,de azért rosszul esik
2014. ápr. 27. 17:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Am meg igen van időm tanulni,mert aránylag gyorsan tanulok és igazából ha ju jitsura is járhatnék akk azon a két napon mikor van nem vizire mennék
2014. ápr. 27. 17:47
 8/10 A kérdező kommentje:
meg nekem nem aza bajom h CSAK 6 edzésem van,mert bővebn elég az nekem is :)
2014. ápr. 27. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esnek ezek neked. Nehéz bármi vigasztalót mondani. Próbálj meg beszélni a szüleiddel, mondd el nekik, hogy úgy érzed, az öcséd több szeretetet és figyelmet kap, és ez fáj neked. Azt is mondd el, hogy mire lenne szükséged (pl. szeretnéd, ha elmennének érted edzés után, vagy szeretnéd, ha a te meccsedet is megnéznék, stb.). Remélem, hogy észbe kapnak.
2014. ápr. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
figyu csajszi. (vagy te fiu :D nem tudom meik vagy bocs) kell neked egy jo kis laptop vagy szamitogep, kezdj el jatszani es megoldottad a problemad legyel NEET es enyi, nincs problema, megszunt vagy legyel Otaku, kezd ANIMEket nezni. PL van is egy jo ha kivancsi vagy ra, vicces neked valo kis tortenet, yomendasu yo azazel-san (ez 2 evados, Animeaddicts.hu oldalon mindent megtalalsz ami kell) indavideo.hu-n minden fent van. kezd el nezni, en joval idosebb vagyook tolled de en sirtam a rohogestol mikor neztem :D >.< kezd el ha jo volt irj privit, adok 1 2 infot es mar magadnak is tudsz keresni ami tetszik
2014. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!