Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen dolog már az, hogy a...

Milyen dolog már az, hogy a tesóm folyton beszól, veszekszik velem, de ha más bánt, akkor megvéd?

Figyelt kérdés

Idősebb nálam a bátyám, és nem jövünk ki valami jól, pontosabban ugye ő mindenért engem hibáztat rossz napja van, hát én tehetek róla...

Mindig beszól, belémköt kinevet.

De ha mások szólnak be az utcán, boltban nekem, akkor kiáll mellettem... És megvéd!


Milyen dolog ez?



2014. máj. 14. 08:48
 1/5 reptoid ***** válasza:
83%
A lelke mélyén szeret :D
2014. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus. Idősebb fiútestvér általában tudatosítani szokta fiatalabb testvérrel, hogy előrébb van a "falkarangsorban", ha ezt a fiatalabb testvér elfogadja, megadja neki az elvárt megbecsülést (sokszor csak apróságokról van szó), akkor cserében védelmére is számíthat.
2014. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen nagytesós dolog. Függetlenül attól, hogy milyen viszonyban vagytok, ha szükséged van rá, akkor megvéd. Én is megvédtem az öcsémet mindig, pedig 18 évig nem volt jó viszonyunk. De rajtam kívül más ne csesztesse.
2014. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3 nagyobb tesom van. 1 noverem es 1 nagy fiu tesom.. gondolhatod miket eltem at. mindig nyuztak, sot meg mai napig is. ez termeszetes dolog h piszkal, de szeret teged :)
2014. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A testvéremet,feleségemet gyerkemet én verem. Más hozzájuk sem érhet.



Na jó nem.szeret csak ha kimutatná nyápic lenne.

2016. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!