Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lesz így a hugommal?

Mi lesz így a hugommal?

Figyelt kérdés

10 éve nem volt párkapcsolata.Borzasztóan merev, tüskés, "pokróc". Viszont valójában nagyon jó szívű, csak sajnos kevesen jutnak el ide, hogy ezt megtudják. Én is sokszor kiakadok, ahogy nekem ideszól.

Ugyanakkor nagyon aggódom érte, hogy egyedül marad.

Mit lehet tenni vele, szerintetek?


2014. máj. 23. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10-es vagyok, egyébként egyáltalán nem csúnya nő, okos is. Csak hát a stílusa, a megnyilvánulásai ... :/
2014. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az én tesóm is csinos. Az a baj, hogy nagyon megszokta, hogy egyedül van. Alkalmazkodni nem is tudom tudna-e...talán, ha nagyon szerelmes lesz.
2014. máj. 28. 09:59
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Van hasonlóan viselkedő ismerősöm. Szabályosan elkerülik a pasik, és ha valaki be is esik neki, 1-2 randi után eltűnik, mert nem lehet vele normálisan együtt lenni. Semmilyen nézeteltérést nem tud kultúráltan kezelni, a fejébe vette, hogy neki mindig igaza van, és felháborodik, ha valaki ellentmond. Mára eljutott oda, hogy büszke is rá, hogy mindenkinek oda tud szúrni, ahol a legjobban fáj. Tipikus vénlány, az is marad egész életében. A gyerekről így 40 felé már valószínűleg le is csúszott, a normális pasiról, aki nem elvált, nincs gyereke, nem szeretőt keres, és nem selejt, arról meg biztos. Sajnálom őt, időnként próbálok segíteni neki, de ha erőltetném a véleményem, az a barátságunk végét jelentené, így sokszor inkább ráhagyom a hülyeségét. Eközben rá-rátör a depesszió, meg a csüggedés, hogy neki sosem lesz senkije, és egyszerűen nem érti meg, hogy erről egyedül ő tehet, és csak saját akaratából tudna megváltozni. Reménytelen.
2014. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na ez az, én sem erőltetem a véleményem, mert akkor bedurcásodik, és sokáig nem áll velem szóba.

Jaj, nagyon sok minden igaz amit leírtál.

Bár az én tesóm nagyon jószívű, bár gondolom a barátnődben is van szerethető, különben nem lenne a barátnőd.

2014. máj. 30. 14:52
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Az a vicc, hogy én férfi vagyok, és mondjuk velem pont jól kijön. Rajtam kívül viszont csak a gyerekkori barátai vannak. A munkahelyén utálják, mert mindenben különcködik, különvéleménye van, és jobbnak képzeli magát mindenki másnál. Nyilván vannak szerethető tulajdonságai, de úgy hidd el, hogy már három éve ismertem, mire annyit nyitott felém, hogy ezek egyáltalán napvilágra kerülhettek. A közös ismerőseink rám is furcsán néznek, mióta tudják, hogy jóban vagyunk :)
2014. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a húgodra, valahogy tudatosítani kell benne, hogy nem jó, amit csinál. Ha mindenki máshogy gondolja a dolgokat, mint ő, akkor be kell látnia, hogy az ő világnézete az egyedi. Nem jobb, nem rosszabb, mint másé, csak épp eltér az átlagtól, és a deviancia sokak számára riasztó. Emellett lehet, hogy az igényei is magasabbak másokkal szemben, mint saját magával. Azt is be kell látnia, hogy nem feltétlen ő az, akinek mások hibájára fel kell hívni a figyelmet. Ahogy őt is szeretné, hogy szeressék a hibáival együtt, neki is a hibáikkal együtt kell elfogadni az embereket. A barátnőmnek ebben a témában az évek során már csipkésre beszéltem a számat. Néha visít a lelkifröccs után, máskor sír, de néha-néha, 10-ből egyszer valami leülepszik. Nagyon-nagyon kicsi lépésekben eljuttattam odáig, hogy már nem utál kapásból mindenkit, aki szembejön az utcán, és képes meglátni a tényleg problémás emberekben azt a kevés értéket, ami van. Összetenném a kezem, ha találna egy normális pasit magának, pedig olyan szinten materialista vagyok, mint egy darab fa :)
2014. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!