Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek az öcsémmel?

Mit kezdjek az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Ő most 10,én meg 15,szinte mindent megteszek érte,hogy jobb legyen neki.Gyakran én tanulok vele,én csinálom az uzsiját,nagyon sokat foglalkozok vele,de ő annyit se tud mondani hogy köszönöm,a szüleim nagyon elkényeztették mert hogy ő a legkisebb gyerekük,és annyit szemétkedik velem,mindig rosszat tesz nekem,mindig kibeszél anyáékkal is,néha egy kicsit rosszul esik hogy ellenem fordultak mind.

2014. jún. 2. 17:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Sztem mond meg neki kerek-perec hogy ne undokoskodjon ha pedig tovább szemétkedik egy két napig/hétig ne foglakozz vele, ne szólj hozzá és megtudja az milyen! Amúgy nagyon aranyos vagy hogy így anyáskodsz hidd el a sors előbb-utóbb meghálálja!
2014. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele, ne szólj hozzá, ne tanulj vele, ne csinálj neki uzsit meg semmit. Ne vegyél róla tudomást, mintha ott se lenne. Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de ha ilyen hálátlan akkor szenvedjenek vele a szüleid. Talán akkor majd rájön, hogy mily jó dolga volt.
2014. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%
Én is így vagyok az öcsémmel. El van kényeztetve, nem ő tehet róla.
2014. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy nem akarja, hogy anyáskodj vele. engem régebben kicsit idegesített, amikor a tesóm néha úgy kezelt, mintha az apám lenne, pedig csak 4 év korkülönbség volt köztünk.
2014. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!