Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek lázas öcsémmel?

Mit kezdjek lázas öcsémmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én 15 éves vagyok, az öcsém pedig 7. ma reggel a szüleimnek el kellett utazniuk, én pedig egyedül maradtam vele. a láza 40 fokra emelkedett, tegnap este még semmi baja nem volt. Adtam neki lázcsillapitót, 39-re csökkent. Vizessel borogatom a fejét, megteszek mindent, de mégsem tudom, hogy jól csinálom-e. Ti mit tesztek ilyenkor? Azt sem tudom, hogy jó ötlete, ha egész nap az ágyban fekszik, de szegény annyira erőtlen. segitenétek? egy kétségbeesett nővér.
2012. márc. 3. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hűtőfürdőt csinálj neki.
2012. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőfürdőztesd, engedj olyan meleg vizet a kádba amiben amúgy is fürdeni szokott ültesd, fekteds bele,és lassacskán hűts el a vizet persze azértnem nagyon hidegre csak langyosra , mert a végén még tüdőgyulladást kap.
2012. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hivd ki az ügyeletet! vagy kérj segítséget szomszédtól.
2012. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdőt javaslok én is, ahogy 2-vel felettem leírta valaki. Nagyon vékony sugárban csorgasd a hideg vizet, így kíméletesen, lassan hűl ki a víz. Jó lenne, ha 20-30 percet eltöltene a kádban, a langyosra hűlt vízben.
2012. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet szerintem is! Mikor jönnek haza a szüleid?
2012. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a szüleidet!
2012. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőfürdő, ahogy írták. aztán feküdjön, és kortyolgatva folyamatosan igyon. Sokszor, de keveset, mert kiszáradhat!
2012. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, hívd át a szomszédot!
2012. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hívd fel a szüleidet és kérd ki a tanácsukat, úgy cselekedj, ahogy ők tanácsolják, ne úgy ahogy mi. Az nagyon nem jó ha tartósan van ilyen magas láza, ha a hűtőfürdő, avagy hideg vizes törölközőbe csavarás sem jön be, akkor nem lenne baj, ha látná egy orvos és kapna egy lázcsillapító injekciót.
2012. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy mindenképpen a szüleidet hívd fel, és csináld azt, amit ők mondanak, ezt ők jobban meg tudják ítélni.

Amit eddig csináltál, az nagyon jó így.

Igyon sokat, főzz neki egy teát, feküdjön, pihenjen.

A továbbiakat pedig tényleg a szüleitektől kérdezd meg, anyukád biztos jobban fogja tudni, hogy ilyenkor mit szokott/kellene csinálni.

2012. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!