Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet a bátyám ellen kezdeni?

Mit lehet a bátyám ellen kezdeni?

Figyelt kérdés

Ő 20 lesz én 15 vagyok.

A történet gyökere ott kezdődik, hogy én évelején nem barátkoztam az új osztálytársakkal, ők pedig barátkozni akartak velem és a végén pedig mégis csak elkezdtem velük beszélgetni.Hónapokon keresztül nagyon sokan kedveltek:köszöngettek,flörtölgettek,barátkoztak,hülyültek velem.

De én elkezdtem cigizni,füvezni és ismét szarni az osztálytársakra és elmondta valaki a bátyámnak, hogy miket csinálok és azóta megpróbál félelemben tartani.Mert a szüleim nem tudnak a második életemről.



2014. jún. 15. 16:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A fű nem drog.Amúgy milyen központozás -,-"
2014. jún. 15. 17:31
 12/28 acelsziv ***** válasza:
100%
Szerintem itt lehet lezárni a kérdést. Ez a kis takony már most széjjel rohasztotta a p*cs agyát a fűvel. Gratulálok kérdező. Vajon mit fognak szólni anyádék hozzá?
2014. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
MÉG tudod tartani dràgàm...de tudod a vàlaszaidból làtszik igazàn, hogy 15 éves kis taknyos vagy maroknyi életrevaló ésszel. Szívből remélem, hogy a tesód elmondja majd a szüleidnek, ők meg majd szépen megnevelnek
2014. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

központozás az tagolást, vesszőket jelent. Tanultátok nyelvtanból, de te biztosan akkor is drogoztál:D


Egyébként de drog.:) A gyógyszer is az, meg a cigi is:)

2014. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
A fű drog, ahogy a kávé, a tea vagy az orvosság is az.
2014. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegyikből tudom tartani a mérséket"


A "mérséket"?

A mérséket tudvalevőleg tartani kell, mert egyedül nem tudnak megállni a lábukon. Egy "mérse" már csak ilyen...

Pontosan, mint te.

Nem szeretnék a szüleid bőrében lenni, amikor majd érted kell menniük az őrszobára vagy a kórházba... A tiedben sem, ami azt illeti.

És micsoda nagy szavakat használsz! "Második életem"!

Ócska kis tinilány vagy, a rosszabbik fajtából. Nem baj, majd a saját károdon tanulsz te is, mint sokan mások.

De akkor már sajnos késő lesz...

2014. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Húú de szánlak kérdező... Az ilyen emberekből lesznek a kéregető nagy nullák az utcán. Semmi ész, semmi felelősség ellentétben ego és nagyképűség van. De mire fel? Majd az utcát fogod maximum söpreni, akkor talán, de nagyon talán elgondolkozol, hogy milyen kis buta h*lye tini volt és hogy nem hallgattál a tesódra. Persze most megint beírod, hogy jajj mi vagyunk a h*lyék és te le tudsz szokni és hogy ilyen olyan sz*r emberek vagyunk. De az élet minket igazol nem téged.
2014. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Sosem írtam itt központozásról -,-"

És kik vagytok ti az igazságosztó brigád? Magyarországon éltek "felnőttként" és ki mondta, hogy nincsen nekem eszem? Bill Clinton?

2014. jún. 15. 19:00
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... egyre jobban látszik a megnyílvánulásaidból,hogy egy buta éretlen kis tini vagyok. Ráadásul annak is az alja..
2014. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hàt igen làtszik, hogy agyatlan hülye p*csa vagy màr elnézést a kifejezésért! Olvasd màr vissza a válaszaidat, agyi szint valahol a nulla alatt van, vagy még ott se!
2014. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!