Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet a bátyám ellen kezdeni?

Mit lehet a bátyám ellen kezdeni?

Figyelt kérdés

Ő 20 lesz én 15 vagyok.

A történet gyökere ott kezdődik, hogy én évelején nem barátkoztam az új osztálytársakkal, ők pedig barátkozni akartak velem és a végén pedig mégis csak elkezdtem velük beszélgetni.Hónapokon keresztül nagyon sokan kedveltek:köszöngettek,flörtölgettek,barátkoztak,hülyültek velem.

De én elkezdtem cigizni,füvezni és ismét szarni az osztálytársakra és elmondta valaki a bátyámnak, hogy miket csinálok és azóta megpróbál félelemben tartani.Mert a szüleim nem tudnak a második életemről.



2014. jún. 15. 16:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Az IQ-d a plafont verdesi.
2014. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

imádom, hogy nem érti meg, mit jelent az a szó, hogy központozás:D pedig le is írtam. imádom, hogy nem tud olvasni.


bár a gyerekem is egy ilyen csodás ember lenne (nem, az enyém nem lesz egy ostoba drogos):D

2014. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem írtam itt központozásról... ki mondta, hogy nincsen nekem eszem?"


Minden válaszoló ezt mondja. Csak te nem értesz a szóból.

Sem a központozásból, az égvilágon semmit. Sem az életből.

Kár...

Azt vártad a kérdés feltevésekor, hogy majd mindenki lehúzza a bátyádat, és neked tapsol?

Nem így történt, viseld el. Pimaszkodás nélkül, ha lehet.

Le kell vonnod a konzekvenciákat, ennyi ember csak nem tévedhet, nem gondolod?

2014. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező abban a korban van amikor az általánosból kikerülve baromi felnőttnek hiszi magát a középsulival, ilyenkor a világ legbölcsebb embere is magyarázhatná neki, hogy hülyeséget csinál őt is kiosztaná.


Rá fog jönni a kérdező előbb-utóbb majd magától, felesleges neki magyarázni. Amúgy élek a gyanúperrel, hogy a bátyja csak jót akar, és nem "félelemben tartja" a kérdezőt hanem azt mondja fejezze be be a hülyeségeit különben elmondja a szüleinek.

Kérdező, második élete lehet pl egy fedett ügynöknek, te csak egy ostoba kis kamasz vagy aki titkolózik a szülei elől mert tudja, jól hogy hülyeséget csinál és hogy teljesen a szülőktől függ, ennyire vagy felnőtt. Magyarul semennyire, egyszer majd megtanulod, hogy a felnőttes dolgok mellé felelősség is jár a pakkba, na akkor nem lennék a helyedben, de szerintem hallani fogom a koppanásod a padlón. Sz@r érzés lesz rájönni, hogy te szúrod el az életed és nem hibáztathatsz senki mást. Amit most csinálsz az se nem egészséges, se előrébb nem visz, ellenben fénysebességgel eltanácsolhatnak a suliból ha kiderül, mellesleg annyira nem drog a fű, hogy törvény tiltja és bünteti már csak a birtoklását is.

2014. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24-esnek igaza van a bátyád jót akar te meg mész a sittre ha lebuksz.
2014. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A bátyádnak igaza van. Veled kéne valamit kezdeni de gyorsan...
2014. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 csokilány97 válasza:

Szia 16 éves vagyok és én is lány.

kiprobáltam a cigit. nem tetszett. azt mondta ismerősöm hogy csak az első 1-2 hónap amikor nem birja a tüdöm.

megkérdeztem hogy akkor miért kell rászokni?

( pénz, egészség,büdös lehellet , öregiti a bört STB!)

kiváncsiságból?- első alkalommal rossz akk nem kell folytatni

normális választ nem tudott adni.

.

Alkohol:

volt egy kedves barátom aki nagyon rászokott az alkoholra és semmi más nemérdekelte elvesztette az életét. mig a barátai másal foglalkoztak ő azon volt hogy " ne érezzen semmit és legyen ellazulva" " ne gondolkozzon"

Utánna jött néhány apró probléma de ugyvolt vele hogy " iszik és leszarja"

.

Nem tudom mi lett vele, de már nem is érdekel

Itt vagyok 16 évesen családi vita miatt tavaly nyáron ( amikor 10.be mentem) egész nyáron külföldön voltam semmi internet és igy nem tudtam tartani a kapcsolatot a barátaimmal.hazaértem és senki se volt ott mert szétesett a csapat nekem csak ők voltak... később hívtam őket de egyik se " ért rá "... régen együtt karácsonyozott az egész család de a vita úgy elfajult hogy második karácsony ami " szűk családi körben van"

magamba zuhantam. nyár óta eltelt 9hónap! tovább tartott a családi vita is és én még jobban egyedül éreztem magam.Apróságoktól zuhantam magamba akár napokig is és volt hogy a semmi miatt sírtam! Felhívott egyik haverom megkérdezni hogy akkor iszunk e.

Azonnal belementem. vittem legjobb barátnőmet (1 személy)

és haverom hozta a piát (Srác) hárman voltunk vettem pizzát beszélgettünk haverom hozott Pálinkát és én húztam meg először.

Nem részletezném hogy mi mindenre ittam ( exem zaklatott, nem értette meg hogy köztünk mindennek vége ő már igényelte volta amit én nem a kapcsolatunkba) És ez csak egy példa

Amikor már égette a torkom a pálinka vittem a kísérőt -Capy- amikor nem éreztem az izét csak ittam... haverom meglátta ismerősét ezért oda ment köszönni legjobb barátnőm meg a fiukat stírölte :D

Másfél litert ittam meg.nem éreztem a végtagjaimat

De észnél voltam hazamentem még időbe - hazakísértek- kivittem a kutyát beszéltem 2 szót apával -Apának nem tünt fel hogy részeg vagyok mert normális voltam szóval nem mondtam olyat hogy " neked kuss a neved öreg"

lefeküdtem aludni hajnal 5kor keltem fel és össze volt hányva az Ágyam a hajam meg minden. Elszégyelltem magam járni se tudtam ( SZERENCSÉM VOLT HOGY NEM FULLADTAM MEG!) Azt nem tudom hogy hogy nem marta szét az arcom ( lehet a pizza) de borzalmas volt. apa elment Dolgozni (4:30kor ) én meg elmentem a wc-re és hánytam ittam vizet kinyitottam az ablakokat megint hánytam de legalább normálisan tudtam járni megengedtem a fürdővizet közbe ettem kenyeret és ittam kakaót 5 perc múlva hánytam utána mentem és lefürödtem persze az nem volt olyan fürdés mint józanon. utána átfeküdtem a másik ágyamra aludni nyitott ablaknál. nem sokat aludtam de más ötletem nem volt.

Mikor tudtam rendesen járni és beszélni is és már valamennyire éreztem a végtagjaimat összeszedtem a szobámba a hányást és lehúztam az ágyneműimet és betettem a mosógépbe. megint ittam kakaót és ittam kenyeret ez is kijött... kiültem a teraszra és dobáltam a kutyusomnak a labdát közbe vártam hogy párologjon ki belőlem az alkohol.

Nem tartottam " jó arcnak" sem pedig " viccesnek " miután bejöttem ittam egy pohár vizet, ezt nem hánytam ki. gondoltam most hogy lenyugodott a gyomrom és aránylag józan vagyok küldtem apumnak sms-t hogy ne haragudjon mindent elmondtam neki és nem haragudott. Hogy miért? 1 Normális voltam 2 időben értem haza 3 nem parádéztam az utcán 4 összetakarítottam magam után 5 beszéltem vele erről.

.

.

Megbántam.

Ez kellett szerintem ahhoz hogy megutáljam az alkoholt ennek kb 4 Hónapja

.

.

Szóval Neked Jó volt az életed és nekiálltál Drogozni. Kicsit sajnálom az ilyen embereket. Egyidősek vagyunk tény. de csak annyit tudok ehhez mondani lehet neked is meg kellett volna tapasztalnod amit nekem hogy megtanuld értékelni az életet.

.

.

-Családi Vita ( külön karácsony és hallgatni hogy a szeretteid egymást szidják)

-Barátok elvesztése mert 3 hónapig SEMMIT nem beszélsz SENKIVEL

.

.

remélem kicsit sikerült felnyitnom a szemed ne hagyd hogy magányos legyél márpedig a drog ehhez fog vezetni. mert hozzászokik a szervezeted. és nem lesz meg a kívánt hatás és növelni FOGOD!

Én nem drogoztam.- soha nem is drogoztam-

Az iskolatársaimnak fel se tűnt hogy milyen magányos vagyok. Órán mondtam a hülyeségeimet de amikor egyedül sétáltam az utcán vagy egy apró megvető pillantást kaptam én magamba zuhantam - Néha még a mai napig is! ;) főleg karácsonykörül - És a mai napig sokan nem tudnak arról hogy mi van bennem. nem írom ki facera mert nem kell más szánalma.nem beszélem meg mással mert van másnak is elég problémája - legjobb barátnőm tudja más nagyon senki-

.

Remélem én -mint veled egykorú aki nem leugatott- Tudtam segíteni. és sajnálom ha nem


16/ L

2014. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
A bátyád ellen kell kezdeni valamit? Te beteg vagy...
2014. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!