Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ebben a helyzetben hogy...

Ebben a helyzetben hogy viszonyulnátok a családi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Húgom (16) barátjával (17 körül), velünk akar jönni családi 3 napos külföldi nyaralásra. Van egy másik húgom (6), plusz a szüleim, így hatan mennénk. Viszont leszögeztem, hogy ha jön a barátja, akkor én nem megyek, és nem értik hogy mi bajom.

-semmi bajom egyébként a sráccal, de:

-16 évesek kb.

-családi nyaralás

-nincs kedvem, ahogy egész nap egymást nyalják, mert volt már itt a srác és ez ment

-ilyenkor csak egymással vannak elfoglalva

-ha netán szakítanak, akkor milyen érzés lehet végignézni a fotókat? Hogy nincs szinte olyan, ami ne emlékeztetné a másikat.


Tehát a legfőbb gondom a koruk, ÉS hogy 2 éve vannak együtt, de kb. 200 km-re vannak egymástól, összesen nagyjáből 8 alkalommal találkoztak élőben.


Nem vagyok besértődve, ha akarnak, menjenek, én még millió helyre utazom a nyáron és rengeteg programjaim lesznek. Már azért kissé fel is nőttem. 20/F


2014. jún. 21. 19:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Majd a szüleid eldöntik, hogy viszik, vagy sem, de te szerintem szimplán csak irigy vagy!
2014. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Talán egy kissé, mert még nem volt barátnőm, de egy családi nyaralásra én sem hoznám el. Mennénk külön.
2014. jún. 21. 19:44
 3/31 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező belőled a sárga irigység beszél! Ennyi idősen még nem volt barátnőd? Na megtartom magamnak!!!
2014. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Ahhoz képest,hogy kissé felnőttél,olyan vagy mint egy hisztis gyerek ha a másik kezében nyalókát lát...

Akkor ne menj velük,ilyen egyszerű. Az viszont egyértelmű,hogy a hiba a te készülékedben van. Valószinüleg rosszul esik szerelmes párokat látni magad körül ,mert te egyedül vagy,de a saját testvéreddel lehetnél kevésbé rosszindulatú. Nőlj fel.

2014. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Most ugrott be, hogy hova is tettem fel a kérdést. Gyakori, ja tééényleg!
2014. jún. 21. 19:50
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, mi a problémád, legalább a húgodnak lenne társasága. Ahogy a hozzáállásodat nézem, te nemigen vagy az. A korukkal meg végképp nem értem, mi bajod. Te húszévesnek születtél? Ha az én fiam lennél, biztosan téged hagynálak ki a nyaralásból, nem tűrném, hogy feltételeket szabj, ki kit hozhat magával. Amúgy is nevetséges, hogy valaki ilyen fiatalon ilyen prűd legyen.
2014. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyi eszetek van, hihetetlen. Párszor csalódtam már pozitívan itt, de sokan nem akarják megérteni miről van szó.


16-17 évesek, gyerekek. Jó, kamaszok. És ez egy családi nyaralás. Egyébként is lesznek még együtt a nyaralómban eleget, örüljenek hogy megengedem hogy oda jöhessenek.

2014. jún. 21. 19:53
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Nyaralódban? Kelj fel, kis szívem, belelóg a kezed a bilibe! :)
2014. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jogosan nem akarsz ugy a családoddal menni, hogy ott enyelegnek. Viszont ahogy itt is, a hugod is ezt fogja hinni, hogy féltékeny vagy.
2014. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%

"-semmi bajom egyébként a sráccal, de:

-16 évesek kb. "

A masik hugod meg 6. Na es????


"-családi nyaralás"

Igaz, hogy fiatalok meg, de a testver partnere jobb helyeken csaladtagnak szokott szamitani.


"-nincs kedvem, ahogy egész nap egymást nyalják, mert volt már itt a srác és ez ment"

Fiatalok. Szolsz nekik, hogy fogjak vissza kicsit magukat.


"-ilyenkor csak egymással vannak elfoglalva"

Veled nem lehetnek elfoglava, hiszen sut beloled az utalat


"-ha netán szakítanak, akkor milyen érzés lehet végignézni a fotókat? Hogy nincs szinte olyan, ami ne emlékeztetné a másikat."

Ne menj eskuvore.

2014. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!