Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ebben a helyzetben hogy...

Ebben a helyzetben hogy viszonyulnátok a családi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Húgom (16) barátjával (17 körül), velünk akar jönni családi 3 napos külföldi nyaralásra. Van egy másik húgom (6), plusz a szüleim, így hatan mennénk. Viszont leszögeztem, hogy ha jön a barátja, akkor én nem megyek, és nem értik hogy mi bajom.

-semmi bajom egyébként a sráccal, de:

-16 évesek kb.

-családi nyaralás

-nincs kedvem, ahogy egész nap egymást nyalják, mert volt már itt a srác és ez ment

-ilyenkor csak egymással vannak elfoglalva

-ha netán szakítanak, akkor milyen érzés lehet végignézni a fotókat? Hogy nincs szinte olyan, ami ne emlékeztetné a másikat.


Tehát a legfőbb gondom a koruk, ÉS hogy 2 éve vannak együtt, de kb. 200 km-re vannak egymástól, összesen nagyjáből 8 alkalommal találkoztak élőben.


Nem vagyok besértődve, ha akarnak, menjenek, én még millió helyre utazom a nyáron és rengeteg programjaim lesznek. Már azért kissé fel is nőttem. 20/F


2014. jún. 21. 19:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van, de a szülőkkel kéne egyeztetni, mert ha egymagad mész az ötlet ellen, akkor ilyenekkel fog jönni, hogy féltékeny vagy irigy vagy stb. Szerinrem nem kéne a tini barátját egy 16 éves lánynak komolyan venni és úgy tenni, mintha családtag lenne. Pláne ha "távmapcsolatban" élnek. Nevetséges. Másrészröl a kérdező 20 a lány 16 valószínűleg az utolsó nyaralások egyike, ahol szülők-gyerekek felállásban élvrzhetnék az együtt töltött időt.
2014. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan mondom, ha nem írod utána hogy 20F, akkor megkérdeztem volna, hogy te egy hisztis p..csa vagy? Bár ahogy az eddigi reakciódból lejött, ja az vagy. Nem csoda hogy nem volt még nőd, 20 évesen nemhogy kisfiú nem vagy, inkább neveznélek hisztis kislánynak.


Ne is menj, jobban járnak nélküled. :D

2014. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#21 Igen, egyrész túl komolyan veszik, másrészt abban is igazad van, hogy jövőre már talán nem megyünk együtt nyaralni, mert esetlegesen nekem is lesz valakim és inkább vele megyek, vagy dolgozok, meg nyári gyakorlat, tehát az utolsó közös nyaralás lenne.


Magamból indulok ki, ha lenne barátnőm, nem hoznám el erre. Mennék vele a nyaralóba, ahova a tesómék szintúgy jönnek. És ezzel nincs is semmi bajom.

2014. jún. 21. 20:41
 24/31 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy a kérdező is hisztis, de egy 16 éves leány aktuális fiúja, akivel évente kb. 3x találkozik szerintem sem tartozik a családi nyaralásra!
2014. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
#24 Hiszti akkor lenne, ha ez az utazás lenne életem legfőbb vágya, mindenképp el akarnék menni és azért küzdenék hogy ne jöjjön az illető. De nem. Megmondtam, vagy én, vagy ő, és nincs sértődés, legalábbis részemről nem. :)
2014. jún. 21. 20:57
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Megértelek a bátyám barátnője jön velünk 4 napos nyaralásra,utálom egyébb ként ő se szeret engem jobban,ha szólok róla egy rossz szót is a bátyám mindenek elhord.
2014. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

az érveid nem győztek meg... valószínűleg a szüleid döntenek - én a helyükben nemet mondanék. nekem még 17 évesen sem engedték, hogy vigyek valakit. kérdés: a szüleid fizetik-e a barát részét is vagyis tesód így képzeli-e vagy magának fizet? ha nem akarsz így, akkor jogod van nem menni. én a szüleid helyében a gyerekemmel mennék nyaralni, bár nem tudom milyen a viszonyotok.

a másik hogy ha csak párszor találkoztak akkor meg miért akarnak együtt menni?

2014. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#27 A viszonyunk teljesen jó, a fiú költségeit mi fizetnénk, ja meg azért akarnak együtt menni, mert ő élete nagy szerelme, örökké együtt lesznek, ami persze lehet, de nevetségesen hangzik azzal a biztossággal kijelenteni, ahogy a tesóm teszi.
2014. jún. 24. 09:25
 29/31 anonim ***** válasza:
Most miért támadjátok le a kérdezőt. Szerintem igaza van.
2014. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A fiúnak több ezse volt mindenkinél, azt mondta, ha ő tudja állni a költségeket, majd akkor mennek együtt nyaralni. :) Téma lezárva.
2014. jún. 26. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!