Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ebben a helyzetben hogy...

Ebben a helyzetben hogy viszonyulnátok a családi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Húgom (16) barátjával (17 körül), velünk akar jönni családi 3 napos külföldi nyaralásra. Van egy másik húgom (6), plusz a szüleim, így hatan mennénk. Viszont leszögeztem, hogy ha jön a barátja, akkor én nem megyek, és nem értik hogy mi bajom.

-semmi bajom egyébként a sráccal, de:

-16 évesek kb.

-családi nyaralás

-nincs kedvem, ahogy egész nap egymást nyalják, mert volt már itt a srác és ez ment

-ilyenkor csak egymással vannak elfoglalva

-ha netán szakítanak, akkor milyen érzés lehet végignézni a fotókat? Hogy nincs szinte olyan, ami ne emlékeztetné a másikat.


Tehát a legfőbb gondom a koruk, ÉS hogy 2 éve vannak együtt, de kb. 200 km-re vannak egymástól, összesen nagyjáből 8 alkalommal találkoztak élőben.


Nem vagyok besértődve, ha akarnak, menjenek, én még millió helyre utazom a nyáron és rengeteg programjaim lesznek. Már azért kissé fel is nőttem. 20/F


2014. jún. 21. 19:36
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Szia!

Véletlen bukkantam rá a kérdésedre és látom nem mostani, de szeretném leírni a véleményemet, mivel átérzem... A helyedben én sem szeretném nézni, ahogy a testvéremék "nyalják egymást", nem is értem, ki akarná ezt, leállni nem fognak, főleg, hogy kb. 8x találkoztak. Ezen kívül a család az család és ha még nem házasok és Ti nem szoktatok hozzá, nem kell úgy kezelni. Maradjon csak meg a családi nyaralás szépsége.

2014. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!