Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ebben a helyzetben hogy...

Ebben a helyzetben hogy viszonyulnátok a családi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Húgom (16) barátjával (17 körül), velünk akar jönni családi 3 napos külföldi nyaralásra. Van egy másik húgom (6), plusz a szüleim, így hatan mennénk. Viszont leszögeztem, hogy ha jön a barátja, akkor én nem megyek, és nem értik hogy mi bajom.

-semmi bajom egyébként a sráccal, de:

-16 évesek kb.

-családi nyaralás

-nincs kedvem, ahogy egész nap egymást nyalják, mert volt már itt a srác és ez ment

-ilyenkor csak egymással vannak elfoglalva

-ha netán szakítanak, akkor milyen érzés lehet végignézni a fotókat? Hogy nincs szinte olyan, ami ne emlékeztetné a másikat.


Tehát a legfőbb gondom a koruk, ÉS hogy 2 éve vannak együtt, de kb. 200 km-re vannak egymástól, összesen nagyjáből 8 alkalommal találkoztak élőben.


Nem vagyok besértődve, ha akarnak, menjenek, én még millió helyre utazom a nyáron és rengeteg programjaim lesznek. Már azért kissé fel is nőttem. 20/F


2014. jún. 21. 19:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, te beszedtél valamit? Pupilláid milyenek?
2014. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%
Én teljes mértékben átérzem a kérdező helyzetét és neki adok igazat. Tényleg másmilyen az a családi nyaralás ha hozzátok csapódik egy alig ismert személy is.
2014. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%
A szüleid majd eldöntik, gondolom ők szervezik az egészet, akkor övék a végső szó hogy kit visznek. A húgod szempontjából is nézd a dolgokat, még ha nehéz is: adott a barátja, szeretik egymást, érthető hogy együtt akarnak menni, hisz ilyen idősen legszívesebben mindig csak együtt szeretne lenni a párjával az ember. Mondd meg a szüleidnek hogy neked ez a véleményed, aztán majd kialakul a dolog.
2014. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm. Nem vagyok ám annyira besértődve, meg nem hisztizek annyira amennyit az írásomba láttok, csak úgy vagyok vele, hogy a családi nyaralás a családnak szól, és a tesóm barátja NEM családtag.
2014. jún. 21. 20:00
 15/31 anonim ***** válasza:
43%
Szánalmas vagy kérdező! Te nem kellesz senkinek, hát betartanál a húgodnak is! Mit gondolsz, miért kerülnek el téged a lányok???
2014. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#13 A szervezést tavaly is rám bízták, most a tesómnak mondtam ha jön a barátod akkor én nem, szervezzétek meg ti.
2014. jún. 21. 20:03
 17/31 A kérdező kommentje:
#15 Ez nem betartás, csak majd a tesóm akkor eldönti a határozatom alapján, hogy fontosabb neki-e a család, vagy inkább mennek nélkülem. :D Mondom, nem sértődök meg, mert voltam is a helyen ahova tervezik egyrészt, meg megyek is még idén sokfelé. Nem ez lenne a nyár fénypontja.
2014. jún. 21. 20:06
 18/31 anonim ***** válasza:
48%
Én kiszállok! Erre az ész kérdezőre nem vagyok kíváncsi!!!
2014. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha magukkal viszik akár még az is lehet hogy többen jönnek haza mint ahányan elmentek. :)

Ezzel csak arra akartam utalni hogy ha tényleg megy a kiscaj barátja is akkor a szokásos rózsaszín ködös tiniszerelem miatt háttérbe szorulnak nála a családi programok ami miatt ez az egész nyaralás megszervezésre kerül. Egyszerűen a család még nem ápol olyan kapcsolatot a sráccal hogy felszabadultan nyaralhassanak. Egy ember kedvéért elbaxni másik 5 kikapcsolódását nem szép dolog.

2014. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudtok valami kompromisszumot kötni, hogy pl. nem enyelegnek annyira előtted, vagy valami? És tényleg csak a koruk zavar, vagy érzel valami unszimpátiát is a barátja iránt?
2014. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!