Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak az ikertesommal?...

Mit csinaljak az ikertesommal? SOS

Figyelt kérdés
Az i. testverem fiu en vagyok az idosebb szoval ocsem..16 evesek vagyunk junius 29.-en toltjuk a 17-et.. (bocsi ha nem irok ekezettel csak tabletrol vagyok) ... Kezdjuk azzal, hogy nekem van baratom aki tok normalis illedelmes es jomodu csaladbol szarmazik altalaba zakoba jar de NEM A PENZE MIATT VAGYOK VELE. ..Nos a pasimmal 3 hete vagyok egyutt , a tesomnak Ricsinek meg mar joval tobb ideje van baratnoje aki elvarazsolta teljesen. A csaj egy plazacica 8kg smink 40 centis magassarku festettszoke seggig ero haj ...Amiota Ricsi vele van nagyon megvaltozott.. Bunko sose segit nekem semmiben (pedig ikertesokhoz illoen mindig segitettunk egymasnak es szerettuk egymast) kritizal ha uj ruham van es felveszem egy buliba mert szerinte "k**vas" ..ez idaig sose volt..de amiota pasim van mar ot is kritizalja a szeme lattara (!!) mondja nekem , hogy "na mi van Saci penzehes vagy es osszeszedtel magadnak egy milliomos f***kalapot? " nagyon megbant minden nap ezt csinalja en sose kritizaltam egy csajat se ..mar a szulinapozasunkhoz sincs kedvem :(. szeretem a testveremet de ez a plazacica nagyon megvaltoztatja..
2014. jún. 25. 23:28
 1/5 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele,hogy téged menyire meg bánt hogy így viselkedik veled és a pasiddal.
2014. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ilyenek a plázapi*sák :D

hidd el,nem sokáig lesznek együtt :)

2014. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először is boldog szülinapot, nekem is vasárnap lesz! Másodszor én (személyiségileg biztosan), de nem engedném, hogy így beszéljen velem, vagy a barátommal. Én a helyedben biztos megpróbálnám vele megbeszélni.
2014. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van ikertertverem, tudom milyen. Mindenkepp beszeld meg vele, es mond el neki, h mi rossz es h mi jo. Remelem sikerul majd!
2014. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne hagyd h ezt csinálja veled! ;)


Utólag is boldog szülinapot!!! :D Nekem tehnap csaknévnapok volt...

2014. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!