Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? (részletek lent)

Mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A húgom mostanában gyakorlatilag azt hiszi, hogy ő az anyám. Parancsolgat, ellenőriz és azt képzeli, hogy mindent jobban tud nálam. Ez otthon nem is nagy probléma, de őt is felvették a 8 osztályos gimibe, ahova én is járok(én 8.-os, ő pedig5.-es lesz).
2014. jún. 20. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz a szüleidnek, vagy "lejátszhatod" a hugoddal.Ez utóbbi hatásosabb, de utána a szülőkkel is számolni kell. A tesódban most kezd dühöngeni az anyai ösztön. Az én hugom kapott egy pár zebrapintyet, ez lefoglalta
2014. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magyarázatot és a megoldási lehetőségeket, de már mindkettőt próbáltam, megígérte, hogy abbahagyja, de másnap reggel ment minden tovább.
2014. jún. 20. 07:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fiu vagy lány a kérdező. Ugyanis szerintem mindkét esetben más a megoldás. De van megoldás, hidd el!
2014. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel Te vagy az idősebb,így a tiszteletet magadnak kell kivívnod! :) Szóval ne hagyd magad!Ha nem tetszik,akkor mordulj rá vagy küld el odébb büntibe :)
2014. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsót kipróbálom. 2 Bocsi Kihagytam:14/f.
2014. jún. 20. 10:48
 6/7 Fényember ***** válasza:

hát mit szól bele a húgod?...te vagy bátyó..nekem két bátyám van ők azok akikkel mindent megtudok beszélni (pedig 7-illetve 5 év van köztünk)..mai napig emlékszem hogy kb 5 éves lehettem és biztos nagyon csesztethettem az idősebbik bátyám mert mikor megelégelt engem felpofozott...akkor picit pityeregtem de teljesen felfogtam utána hol a helyem...te vagy az időseb nem mellesleg meg a BÁTYJA...nem azt mondom hogy verd meg vagy valami!...de éreztesd vele hogy te "felette állsz"...vagy ha látod hogy pont arra megy rá hogy téged idegesítsen hagyd a francba ne foglalkozz vele... majd kinövi ;)

15/L

2014. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

pont olyan mint az öcsém :)

ő is nagyon el van szállva magától,mindent mindenkinél jobban tud,beleszól mindenbe,kötözködik

de mikor felállok és elindulok felé akkor már visít :))

éreztesd vele,hogy te vagy a nagyobb és ne hagyd hogy piszkáljon

néha legyintsd egy kicsit tarkón (ne erősen),aztán elvonul egy időre :D

14/F

2014. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!