Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok tenni? A húgom...

Mit tudok tenni? A húgom nagyon kétszinű. A hátam mögött kibeszél, és ha mondom neki akkor csak nevet rajta.

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ismerős..

Semmit nem tudsz csinálni.

Legalább is nálunk nem tudtam. Mindig olyanokat hallottam vissza amik nem voltak igazak, lejáratott, ahol tudott bekavart, ha mondtam neki csak flegmázott, vállat rántott és ennyi. És persze folytatta. Minden sz.@.r.t. Kitalált rólam, még a családdal is elhitetett minden hülyeséget és mindig én voltam a ro.ha.dt szemét.

Én már nem foglalkozok vele, bántani bánt, de aki ismer az tudja milyen vagyok és nem hiszi el a sok.........

Éppen csak köszönök neki és ennyi. Mondjuk ezt se érdemli meg,de mindegy..

2014. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

semmit se tudsz, max mondod hogy milyen hazug hugod van, sokszor kapod hazugságon, de többet nem tudsz tenni

talán kinövi ha meg nem rossz viszonyotok lesz

2014. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne tudjon meg rolad kibeszélnivalokat!
2014. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
oké. köszi.
2014. júl. 4. 05:33
 5/13 kisscsaba182 válasza:
Pofont neki!
2014. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 SzLaciZ válasza:
73%

Nagyon egyszerű.


Keress róla valami kompromittáló dolgot, vagy találj ki valamit és gyárts hozzá bizonyítékot, majd ezt követően fenyegesd meg, hogy ha nem áll le akkor lejáratod.


Ha nem hallgat rád és tovább fojtatja akkor az nyílt háború, mivel te már edzve vagy tovább bírod a sárdobálást :))

2014. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bloodbunny válasza:
A szüleitek tűrik?
2014. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
fenőt emberek vagyunk.
2014. júl. 8. 15:34
 9/13 A kérdező kommentje:
5-os és 6 os. nem pofoszkodok, és nem akarok lesűlyedni az ő szintjére.
2014. júl. 8. 15:36
 10/13 A kérdező kommentje:
kevesebbet fogok vele találkozni és akkor észre veszi hogy valami nem stimmel, és akkor majd megmondom a véleményem neki. talán ez jó lesz.
2014. júl. 8. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!