Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki menjek külföldre a testvére...

Ki menjek külföldre a testvéremhez?

Figyelt kérdés

Nagyon itthon ülős típus vagyok egyrészt és nagyon nem is szeretek az otthonomtól távol lenni!

Bátyám mondta hogy menjek ki hozzá 2 hétre, lenne egy ismeretlen hölgy (számomra) aki el tudna vinni és haza tudna hozni.

A bátyámnak van egy élettársa és egy kisfiúk akikkel el vagyok én ideig óráig, vagy talán egy két napot, de ilyen sok ideig még nem voltam együtt velük.

Nem tudom hogy bírnám, távol a kutyámtól itthoni légkörömtől stb.


Na meg a másik dolog a pénz, nem igazán van sok pénzem.

Mennyibe kerülne nekem kb? Természetesen nem szívesen lennék ingyenélő ( bár viccből hangsúlyozta hogy csak eurót vigyek) Mit tegyek??


22L


2014. júl. 3. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem tudhatjuk, hogy menjél-e. Én biztos mennék.
2014. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Biztos, hogy nem írtad el az életkorodat? Nem 12 éves vagy?

Úgy hangzik a kérdés, mintha egy kislány írta volna, "Nem tudom hogy bírnám, távol a kutyámtól itthoni légkörömtől", "lenne egy ismeretlen hölgy (számomra) aki el tudna vinni és haza tudna hozni", "nagyon nem is szeretek az otthonomtól távol lenni!" (felkiáltójellel) ... és ráadásul jóváhagyást kérsz rá a GYK közönségétől... Döbbenet.

2014. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
menj! Ohh bocs, mégse. Ja de!!
2014. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Röhejesen gyerekes vagy. :D

Legalább ne reklámoznád...

2014. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
én is erre gondoltam, hogy ezt egy kislány irta..
2014. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, csak vergődnél. Fogd a pénzre és maradj. De tényleg nagyon gyerekes vagy, ezen dolgozhatnál.
2014. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el! A nagybácsim is meglátogatott minket, amikor még külföldön éltünk és nagyon sok emlékkel gazdagodtunk. Használd ki azt a két hetet és bárhova mész, nézd meg az ottani látnivalókat!
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mar, ugyanennyi idos vagyok, masfel eve elek kint egyedul. Ne mondd nekem, hogy ket hetet nem birsz ki a batyaddal.
2014. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak szekálni, mert azt már megtették előttem, de még azt sem írtad le, hogy melyik országról van szó, nem mindenhol ugyanazok az árak, még városonként is eltérhet.
2014. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak "ideig-óráig" tudsz ellenni a tesód nőjével, akkor valószínűleg nem túl jó a kapcsolatotok.


Biztos "nagyon" örülne a csaj, ha ott lennél két teljes hétig.

2014. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!