Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám a bátyámat...

Hogyan tudnám a bátyámat rávenni arra, hogy egy kicsit moderálja magát?

Figyelt kérdés

A bátyám elég sokszor elég bunkó tud lenni egy emberekkel.

Egy 2 napja történt példa:


Sétálunk az utcán és ott van egy molett nő erre a bátyám elkezdni nekem mondani, hogy mekkorát szarhat egy ilyen és, hogy biztos Hurka Gyurka a férje mindezt jó hangosan gondolom, hogy a nő is hallja amikor a nő teljesen jogosan kikérte ezt magának akkor még a bátyámnak állt feljebb.


A bátyám egyébként 18 éves.


2014. júl. 8. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Sehogy. Majd egyszer egy megfelelő embernek szól be, és akkor megtanulja, hol lakik az Úristen. Addig meg jár a szája...
2014. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

És te mit reagáltál?

Ha te "lebüdösparasztozod" a tesód ott helyben a nő előtt, akkor

1. nem gondolja, hogy te is egy barom vagy

2. a tesód TALÁN észbekap

3. még az is lehet, hogy abbahagyja a tuskó viselkedést, de nagy valószínűséggel akkor igen, ha veled van.

Egyszer-kétszer jól beégeted nyilvánosan, ahogy ő megaláz másokat, és máris "jobb lesz a helyzet".

2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Én csak annyit mondtam volna a nőnek, hogy ne haragudjon rá (a tesómra), beteg szegény, most is csak a kötelező sétát tesszük és viszem is vissza az intézetbe.
2014. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Ami a szívén az a száján, nincs ezzel gond. Lehetne mindenki ilyen egyenes jellem.
2014. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2


Én csak kelletlenül feszengtem, meg a "Hurka Gyurkán" kicsit elröhögtem magam. :/

2014. júl. 8. 14:13
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

2. vagyok

Pont ezt a kettőt nem kellett volna.

De mivel még 18 sem vagy, hát nem tragédia.

Tanácsot kértél, kaptál is, próbálkozz.

Jó, hogy vannak ilyen "kölkök" (nem sértés!), mint te.

2014. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

"Ami a szívén az a száján, nincs ezzel gond. Lehetne mindenki ilyen egyenes jellem."


Kíváncsi vagyok, hogy a 4-es versenyző mennyire egyenes jellem. A főnöködnek vagy a rendőrnek is mondod egyből, ami eszedbe jut? Kötve hiszem.


Kérdező! A bátyád tényleg bunkó, de sok mindent nem tudsz tenni szerintem.

2014. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Majd egyszer emberére talál :)
2014. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

*


lenni az emberekkel

2014. júl. 8. 15:53
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mások társaságában mit dumál téged ne foglalkoztasson, max. megállapítják róla hogy szellemi fogyatékos vagy pofán csapják, de azt nyugodtan kérheted tőled, hogy a társaságodban fogja vissza magát, mert téged éget a viselkedése.
2014. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!