Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Iker testvérek mennyire...

Iker testvérek mennyire szégyenlősek egymás előtt?

Figyelt kérdés
Az egypetéjű ikrek között általában sokkal bensőségesebb a viszony, nálunk 1 év a különbség, de szégyenlősek vagyunk egymás előtt,és mindíg is szerettem volna egy iker testvért, aki előtt nincs tabú, mindent megbeszélhetnénk, mint egy nagyon jó barátnővel. Ti szoktatok-e egymás előtt pl. meztelenül mutatkozni, illetve szexuális témáról beszélgetni?
2014. júl. 14. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez beállítottság és neveltetés kérdése, nem az, hogy ikertesó, vagy sem.

Két tesóm van (nem iker). Nem szoktunk pucéran kánkánozni a lakásban, de ha valamelyikünk fürdik, akkor a másik is bemehet gond nélkül. Szoktunk egymás előtt öltözni, amúgy is bugyi-melltartóban rohangálás elég sűrű előfordul.

A nővéremmel szoktunk szexuális témákról beszélgetni, mert ő és én is ilyen téren elég szabad szájúak vagyunk, tehát ez nem izgalmasabb nekünk, mint hogy hogyan kell paprikás krumplit főzni. Húgom már zárkózottabb, ő zavarban van, tehát nem erőltetjük nála a témát, ha csak nem akarunk valami információt kihúzni belőle :)

26N

2014. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ikertestvérem, de köztünk aztán nem belsőséges a viszony. Igaz ő ellenkező nemű mint én. Jól kijövünk egymással de nem nagyon beszélgetünk. Távolságtartóan beszélünk szexuális témákat kerüljük nem is éreztem soha szükségét, hogy ilyesmit bárkivel is megbeszéljek.
2014. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ikertestvérem. Kamasz korunkban szégyenlősek voltunk egymás előtt (mint minden kamasz), már felnőttként nem, de nem meztelenkedünk egymás előtt minden nap. Ha ruhát próbálunk és egy térben vagyunk gond nélkül átöltözünk, de ez szerintem nem az iker-lét velejárója. :)
2014. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!