Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Levetkőztök más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Levetkőztök más lányok előtt meztelenre gond nélkül, pl. uszodában vagy szégyenlősek vagytok?

Figyelt kérdés

Vagy pl. barátnőtök előtt gond nélkül de mások előtt nem?

Kort írjatok légszíves!



2012. ápr. 11. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Uszodákban, konditermekben, sőt a legmodernebb fürdőkben is pl. a női (de gondolom a férfi is)zuhanyzórész nyitott félkabinos. Szerintem senki nem csinál ebből problémát pl. én sem.. De direktben nem meztelenkednék mások előtt, csak, ha ilyen helyzet van.
2012. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
21/L voltam az előző
2012. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nincs gond.

Szobatársak előtt, barátnők előtt, szaktársak előtt és az uszodában is levetkőzöm.


22/L

2012. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én nem szeretek idegenek elött levetközni :D


Bár ha a többiek vetköznek elöttem annak nem vagyok ellene ;)


17/L(eszbikus)

2012. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőim előtt vagyok akkor igen. Elég sokszor vetkőzök meztelenre főleg edzés előtt és után ha a tornaruhámat veszem fel, meg a zuhanyzásnál is. Amikor suliban jártunk úszásra akkor volt hogy ketten voltunk egy öltözőbe és gond nélkül meztelenkedtem, igaz nem mutogattam magam e levetkőztem.
2012. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ritkán kerülök ilyen helyzetbe, mivel nem járok uszodába, és a koliszobánkoz is van saját fürdőszoba, de ha úgy alakul, nem csinálok belőle problémát, pl egyik szobatárs zuhanyzik másik meg ott van, attól még át tudok öltözni, vagy fesztiválokon zuhanyzás, akár strandon öltöző, stb.

20/L

2012. ápr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nem baj az ha szégyenlös az ember. Én volt hogy a barátom elött nem tudtam levetközni. Ezt mindenki szerintem saját magában dönti el.
2012. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ja 23/L
2012. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válasz tetszett;) 16L
2012. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenféle női öltözőben simán levetkőzöm és azzal sincs bajom, ha barátnők előtt kell átöltözni mondjuk. Nem tökéletes a testem, de nem érdekel. :)


24/l

2012. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!