Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm eltartatja magát a...

A tesóm eltartatja magát a szüleimmel.47 éves. Nem igazságtalan ez?

Figyelt kérdés
Én dolgoztam egész életemben keményen, hogy el tudjam tartani a családomat, ő meg szingli "művész". Én is szívesen festegetnék, ha szüleim fizetnék a számláimat. Mit tegyek?

2014. júl. 17. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. idióta családtagokkal nem lehet mit csinálni.
2014. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Élj úgy, mint eddig. Függetlenül tőlük. Ne foglalkozz velük! Saját családod van. Tesódnak (bocsánat, hogy kimondom) van még pár éve, míg szüleitek élnek, aztán életképtelen lesz. Miért jobb ez, mint a te helyzeted? Ne irigykedj!
2014. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a flash, ha a tesód beperel majd rokontartásért :D


(OK, csak trollkodtam, ettől nem kell félned)

2014. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Semmit. Ha a szüleid maguktól nem látják ezt, nem tesznek ellene, akkor nem tudsz mit tenni. Szerintem az efféle "életmód" őszintén szólva szánalmas, és undorító.

Nekem is van ilyen rokonom. 45 éves, normális munkája SOHA nem volt (néha itt ott közmunkázik azt szevasz, de a kocsma teraszán üldögél állandóan), és a nyugdíjas anyjánál (aki 76 éves) él. Tehát az anyja nyugdíjából. Az ilyenek fogják a legnagyobb pofont kapni az élettől, mert majd ha a szülők nem lesznek, akkor ezeknek végük lesz.

2014. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne irigykedj rá. Neked van életed, van családod, felnőtt vagy, ő meg megrekedt a gyerekkorában.


Azt azért tisztázd vele, hogy ha a szüleitek már nem lesznek, te nem fizeted a számláit.

2014. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!