Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vissza vegyem ami az enyém?

Vissza vegyem ami az enyém?

Figyelt kérdés
Három hónapja minimum tesóm kolcson kérte az mp3-t. De azóta nem adja vissza, és nekem szuksegem lenne rá. Szerintetek vissza vegyem vagy hagyjam?
2014. júl. 21. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
kéri próbáltam nem sikerult.
2014. júl. 21. 17:32
 2/7 A kérdező kommentje:
és nem tudom, hogy tegyek.. :) és a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek :)
2014. júl. 21. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg és vedd vissza, ami a sajátod.
2014. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd vissza, ami a tiéd, és mondd meg neki, hogy amiért nem volt hajlandó első szóra visszadni a kölcsönbe kapott holmit, többé nem kap tőled semmit kölcsönbe. Legyen ez neked is, neki is jó lecke.


Mivel jópár könyvem, DVD-m, CD-m és sajnos pénzem is bánta a nagylelkűségemet, én azóta soha nem adok semmit kölcsönbe senkinek - de nem is kérek!

2014. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vedd vissza egyszerűen, és máskor ne adj semmit oda.
2014. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 4-es válaszolónak teljesen igaza van,a tesód nem lehet ilyen gonosz,hogy nem adja vissza,amire nyilván ő is emlékszik,hogy a tiéd.soha ne adj kölcsönbe neki semmit!
2014. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mp3-lejátszóra van szükséged!

Helyesírási szótárra!

2014. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!