Mi van az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Az öcsém, a mostoha öcsém és én ültünk az asztalnál. A mostoha öcsém és az öcsém elkezdtek veszekedni, erre azt látom, hogy az öcsém megfogja mostoha öcsém kezét és megcsavarja. Na én mondtam neki, hogy hagyja abba, de ő belenyúlt a tányérba, megmarkolta a milánóit, rám kente és a pofámba dobta az egészet. Utána behozta a vízipisztolyt, és elkezdett lövöldözni a konyhában. Mi azt mondtuk rá, hogy biztos szívott valamit, erre berohant és a hülye műsírásával elkezdett magyarázni anyunak a telefonba.


De tényleg mit mondjunk erre? Hogy normálisan viselkedik? Mert ez korántsem volt az....


én 13/l öcsém 11/f mostoha öcsém 8/f



2014. júl. 25. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Így nem szabad viselkedni. Anyadeknak kellene megnevelni benneteket.
2014. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért most én vagyok a hibás? ...
2014. júl. 25. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a kisebbik öcséd 8 éves, sokat nem lehet tőle várni. A szüleid miért nincsenek ott ebéd közben? Ha én főztem volna azt a kaját, biztos megbüntettem volna az öcsédet.
2014. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyu a munkahelyén volt, nevelõapám meg dolgozott a kertben.
2014. júl. 25. 15:11
 5/5 Dobermann213 válasza:
8 Éves akkor normális a nekünk hülye viselkedés,de neki normális..De ez már sok!! Szerintem neveletlen és erről Te nem tehetsz és mostoha öcséd se.Nem akarok veszekedni meg nem rosszindulatból,de szerintem Anyudék nem nevelték meg rendesen.De van még esély rá!A büntetés se megoldás.Beszéljetek vele higgadtan,nyugisan hogy ilyet soha többé ne tegyen.És ne büntessétek,mert az még rosszabb lesz,mert begurul..
2014. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!