Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anyu ki akarja dobni a nővérem...

Anyu ki akarja dobni a nővéremet, mi lesz vele, ha megteszi?

Figyelt kérdés

mióta szakítottak a barátjával(kb fél éve),a tesóm ki sem mozdul,nemhogy a lakásból,a szobájából sem.3hónapja munkanélküli is.nem tartja a kapcsolatot a barátaival,folyton takarít,és sokszor hallom sírni,ez már beteges de nem fogadja el a segítségünket.mindenre az a válasz,hogy 'jó,összeszedem magam' de még nem történt semmi változás.

anyu meg azt mondta,hogy költözzön el a fenébe,mert ezt már nem bírja nézni!

félek,hogy butaságot fog csinálni.

hogy tudnék mégis segíteni?:(

L18


2014. júl. 26. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem hajlandó elfogadni a segítségeteket, és változtatni sem szeretne - már pedig a kérdésed alapján ez a helyzet -, akkor nem fogsz tudni semmit sem csinálni. Vagy összeszedi magát, vagy tényleg drasztikus megoldáshoz kell folyamodni. Ha egy picit is szeretne változtatni, el lehetne küldeni szakemberhez, nem ciki pszichológushoz járni, ha az ember nem tud valamit feldolgozni, túljutni rajta. Testvéred egész életére életképtelen és depressziós marad, ha így folytatja, de neki kell belátnia, hogy változtatni kell és tovább folytatni az életet. Ha erőltetitek a dolgokat, csak titeket fog megutálni. Nem hiszem, hogy ha kirakja az anyukád, akkor butaságokat fog csinálni, max. akkor, ha már most állandóan öngyilkossági kísérletei vannak.
2014. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

"neki kell belátnia, hogy változtatni kell és tovább folytatni az életet. Ha erőltetitek a dolgokat, csak titeket fog megutálni"


Ezzel egyetértek.

Ha anyukád kidobja, vagy ilyen gondolatokkal hergeli, akkor meg még nagyobb depibe esik csak. Ha nem megy társaságba, vigyetek oda ti társaságot, az valamennyire kikapcsolja az embert....Nah ne sokat, csak legyne, aki szól hozzá.

Én túl vagyok pár ilyenen, idősebb is vagyok nnála, de nem segít, ha azt mondom neki, hogy ez azért vna, hogy valami jobb történjen, pedig úgy szokott lenni.

És majd később rájön, hogy csak az idejét vesztegette, de anyukádtól nagyon rossz, hogy fenyegeti megértés helyett...

2014. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Psssz,na ehhez is gyomor kell,hogy kivágjátok szerencsétlent.


Most az miért baj,ha egész nap takarít?Ja nyilván sír,biztos kivan bukva a kapcsolat miatt,meg hogy nincs melója.Ebben mi olyan érthetetlen dolog van?

Idő kell neki,míg megtud békélni,és újult erőbedobással nekivágjon ismét,akár munkakeresés,akár kapcsolatok ápolása terén.Talán ebben segíts neki,ne pedig "hogy semmi változás"


Ezért még nem kell kidobni az utcára amúgy meg....

2014. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én nem akarom,hogy elköltözzön,anyu a pénz miatt rágott be szeritem,mert a tesóm maga hagyta ott a munkahelyet és nem is akar másikat,nem akar emberek közt lenni.
2014. júl. 26. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én anuydtó megkérdezném tényleg, hogy mit akar? Pénzt, vagy hogy a lánya ezt sikeresen kezelje és magától menjen dolgozni pár hónap múlva? Ha cseszegeti, ez hosszabb idő is lehet, meg később is ugyanez lesz másik pasinál. Nem értem, miért nem lehet ilyenkor nyugodtan hagyni az embert....


Anyukádnak jól esne?

2014. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
69%
Nem azért, de most az, hogy látjátok sírni, inkább támogatni kellene, és nem kidobni.. Most miért lesz jobb az, hogy nem fogtok tudni róla semmit, hogy hol van, vagy épp mi történik vele..?
2014. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
84%
Nem akarja anyukád kidobni, csak rá szeretne ijeszteni, hogy hátha eszéhez tér.
2014. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
SOHA, DE SOHA NEM DOBNÁM KI EGYIK GYERMEKEMET SEM, BÁRMIT IS CSINÁLNÁNAK!!! FŐLEG, HA BAJBAN LENNÉNEK! ANYÁD NEM NORMÁLIS, HA EZT KOMOLYAN GONDOLJA!!!
2014. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
a lányom maga alatt van hónapok óta és sír, megoldás: KIDOBOM AZ UTCÁRA ÉS HAJLÉKTALANNÁ TESZEM ezzel belerúgok még egyet hátha felköti magát az első fára, értelmes anyád van
2014. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg az utcán állok táborát erősítené, adjál neki egy jó nagy pofont! És ordíts rá SZED ÖSSZE MAGAD ÉS GYERE KI A HÓRA!
2014. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!