Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom 3 év után olyan szinten féltékeny a saját testvérére, hogy az kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
Szóval,3 éve vagyok a barátommal, ő most 19 éves. Van egy bátyja,és amikor én alszom náluk, gyakran beszélgetek vele, mégis csak jóban kéne lennem a család minden tagjával.De amikor lefekszünk, mindig megjegyzi, hogy zavarja ha a bátyjával beszélgetek.Mára már annyira durva, hogy szinte nem is hagyja hogy én menjek hozzájuk,mindig csak ő jön, de amikor pl megkérdezem h mi van a többiekkel, akkor csak annyit mond, hogy nem kéne mindig a bátyja felöl érdeklődni!:S Ez engem nagyon zavar, eddig nem volt semmi baj, miért most kezdte el zavarni hogy beszélgetek a teszvérével?:(
2009. dec. 23. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Adtál rá okot,hogy féltékenykedjen? Az én feleségem addig beszélgetett a testvéremmel, amíg egyszercsak egymásnak estek!!! Kurv@ jó érzés volt, mikor bevallotta...!
2009. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis, csak beszélgetünk maximum, azt is úgy hogy általában a barátom is ott van...szóval egyáltalán nem érem...És a barátom testvérével soha nem kezdenék ki.
2009. dec. 23. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, az én párom nem azért csinálta, mert meg akart csalni. Épp rossz időszakunk volt, és a tesómmal meg tudta beszélni a dolgait, főleg rólam volt szó! Az a hülye meg félreértette a helyzetet, és így megtörtént. Én két dolgot veszítettem el ezzel örökre: a bizalmat mindenkiben, illetve a testvéremet, akit mindenkinél jobban szerettem! Tehát csak óvatosan!
2009. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen gyerekes és beteges. Egyrészt gyerekes, kb az ovis szint ez, hogy ne beszélj vele, mert az én barátom vagy... Másrészt ez beteges féltékenység, ami ugye nem más, mint a bizalom hiánya. Nem azt akarja, hogy a társa legyél, hanem azt, hogy a birtoka. Emellett a pasi mellett akarsz élni? Gondold el, mi lesz, ha majd összeházasodtok! Még a boltba se mehetsz majd át, mert a boltos férfi?...
2009. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, hogy olyan mint egy óvodás, de utána meg megsértődött,és nem lehetett vele beszélni. Most én is "eljátszhatnám"ugyanezt, hogy ne beszélgessen a húgommal, de engem olyan szintem nem érdekel, én megbízok benne, eddig ő is bennem, most nem tudom mi lelte, mert a 3 év alatt egyszer sem csaltam meg!( Vele ellentétben, de az csak egy csók volt, és nagyon az elején!)
2009. dec. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!