Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális, ha féltékeny...

Az normális, ha féltékeny vagyok a nővéremre?

Figyelt kérdés
Ő 20/L, én 13/L. Volt néhány évvel ezelőtt egy legjobb barátnőm,aki a másodunokatestvérünk volt, és amikor itt volt nálunk, állandóan a "nyakán csüngött", hogy állandóan oda szólt hozzá, esetleg bement a szobájába beszélgetni. Azóta ezzel a lánnyal teljesen megszűnt a kapcsolatunk, utáljuk egymást, Facebookon is le vagyunk iratkozva egymásról, viszont a nővérem képeit folyton lájkolgatja. A másik meg egy jó barátnőm, az egyik legjobbal van, hogy amikor idejön hozzánk és itthon van a nővérem, látom rajta, hogy legszívesebben ő is bemenne hozzá beszélgetni, elég jól is kijönnek. Nem a, hogy vele szívesebben van mint velem, mert nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel, csak annyira fura, hogy egy Facebookos játékban a nővéremet is bejelölte szomszédnak.Lehet, hogy túlreagálom. Mondjuk azt azért nem mondom, hogy egyfolytában mérges szemeket meresztek mindannyiukra, hogyha meglátom őket, nem is szoktam ezzel foglalkozni, csak ha éppen történik valami ilyesmi. Egyébként a nővéremet minden osztálytársam is bejelölte, lájkolgatják. Pedig vannak olyanok, akik nem is találkoztak még vele.NEm azért lájkolgatják, mert magamutogatós képeket rak fel. Túlreagálom?

2014. aug. 9. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, túlreagálod.:)

Miért vagy féltékeny rá? Nem kell. Te csak legyél az, aki vagy, akinek igazán számítasz, az veled fog törődni. És senkit nem lehet kisajátítani. Attól, hogy én valakivel jóban vagyok, az nem zárja ki azt, hogy mással is jóba legyek, beszélgessek, barátkozzak. És ugyanez fordítva is igaz.

Szerintem te azt gondolod, hogy azért vannak jóban a nővéreddel egyesek, akikkel te is jóban vagy, mert csak a nővéredet látják, pedig ez nem így van. Téged is biztos kedvelnek, de őt is. És a kettő nem zárja ki egymást.

Aki meg veled akar jóban lenni, az meg úgyis veled lesz jóban.

2014. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 9. 11:49
 3/4 tetro ***** válasza:
Gyerek vagy. Majd kinövöd.
2014. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémád. Fészbúk.
2014. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!