Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem luxusprosti. Mit...

A nővérem luxusprosti. Mit tegyek? Nagyon féltem

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek támadni, hogy ez nem az én dolgom, stb. Nem irigy vagyok, vagy féltékeny, nem is bemószerolni szeretném a szüleink előtt.

Tavaly szeptemberben kezdte az egyetemet Pesten és nagyon megváltozott. Féltem, mert tudom, hogy néha elég meggondolatlan, először cselekszik, utána gondolkozik.

Nem akarom, hogy bajba kerüljön.

De pl. most is kint volt Los Angeleseben több hétig, jelenleg itthon van, de augusztus végén megint elutazik és úgy érzem, hogy az egyetem alig érdekli.


2014. aug. 13. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Majd benyal valami jó kis nemi bajt és utána szakmát vált.
2014. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Mond meg neki ha adja át üdvözletem az AIDS-nek és persze a kaszásnak.

Hamar el fogják ám földelni.

2014. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom védekezik, azért itt sima lányok a buliban ágyról ágyra járnak, ott sem kevesebb az esély. A nővéred most belecsöppent egy olyan világba, ahol elkábítja a csillogás és a pénz. Nehezen fog kiszállni. Annyit megtehetsz, hogy beszélsz a fejével, hogyha abba nem is hagyja ezt, de legalább az egyetemet fejezze be, hogy legyen hova lépnie, ha meggondolná magát. Gondoljon a jövőjére.
2014. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó, biztos nagy segítségére voltál a kérdezőnek, aki eleve azért írt, mert aggódik a testvéréért. Amúgy nem sok mindent tudsz tenni, ő ezt az utat választotta.
2014. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Csak gyanakodsz hogy mit csinál, vagy konkrétan tudod?

Ha jól keres vele és nem érzi magát veszélyben akkor nagyon nehéz lesz lebeszélni róla. Ha tudsz vele őszintén beszélgetni, akkor próbáld neki elmagyarázni, hogy csak félted és jó lenne ha az iskolával is törődne. Most lehet hogy körbeveszik pénzes pasik, de ha idősebb lesz akkor a kutyának se kell majd. Nem lesz mire támaszkodjon, csak a saját tudása. Azt is mondd el neki hogy nem akarod kiteregetni a titkát, de ha bármikor bajba kerül, akkor számíthat rád.

Van egy ausztrál sorozat, a címe Satisfaction. Nagyon tanulságos, ajánld neki.

2014. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Azért azt a védekezést ne vedd készpénznek gondolod azért kap annyi pénzt mert gumival csinál mindent. Ne legyetek már naivak.
2014. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

4.

Persze a te tanácsod hasznosabb, mégis mi mást tehetne szerinted? A nővére élete és azt csinál vele amit akar, a kérdező adhat neki tanácsot, amit vagy megfogad vagy nem.

2014. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Konkrétan tudom, biztos forrásból.


Az első két komolytalan válaszadónak 'köszönöm' a roppant hasznos válaszát...

2014. aug. 13. 14:24
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Mivel Los Angelesben volt több hétig,így azt gyanítom,hogy a szüleid is sejthetnek valamit.

Nem olcsó mulatság USA több hétig.

2014. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Főleg azon a szinten, amilyenen ő él mostanában...

De a szüleink nem tudnak semmiről, ez biztos.

2014. aug. 13. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!