Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem luxusprosti. Mit...

A nővérem luxusprosti. Mit tegyek? Nagyon féltem

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek támadni, hogy ez nem az én dolgom, stb. Nem irigy vagyok, vagy féltékeny, nem is bemószerolni szeretném a szüleink előtt.

Tavaly szeptemberben kezdte az egyetemet Pesten és nagyon megváltozott. Féltem, mert tudom, hogy néha elég meggondolatlan, először cselekszik, utána gondolkozik.

Nem akarom, hogy bajba kerüljön.

De pl. most is kint volt Los Angeleseben több hétig, jelenleg itthon van, de augusztus végén megint elutazik és úgy érzem, hogy az egyetem alig érdekli.


2014. aug. 13. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Én még nem is hallottam ilyenről. Hogy keveredett ilyen társaságba?
2014. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudsz mit tenni,ő dolga,ő élete.
2014. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj meg beszélni vele, meggyőzni, hogy ez így rossz. Rád valamennyire hallgathatna, mégiscsak a testvére vagy. Inkább most beszélj vele Te, minthogy később nagyot koppanjon.
2014. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem kérdezik meg,hogy kislányom ezekre miből telik?
2014. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
4. vagyok, egyszerre ìrtunk, ìgy az utolsó a 2-es volt, neki szólt. Felháborìtott, hogy csak ìgy eltemet valakit.
2014. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, utána már én is észrevettem.
2014. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan mondtam h sanszosan az AIDS-be fog belehalni.

De egyébként a prostik hamarabb is öregednek.

Továbbá sanszos lesz h nem fizetik majd ki.

Na akkor majd mit csinál elmegy a fogyasztóvédelemhez ?


És elég gyakran meg is verik őket még a netten is van róla videó h sírva könyörög a csaj a 150 KG-s állatnak h fejezze be. Vagy benarkózzák h "ne ugráljon" úgy vevő lesz mindenre. Ezt vedd szó szerint.


Könnyen olyan szituációba is kerülhet amibe bele is halhat.


De hát felnőtt ember elvileg tudja mit csinál.

Ha ez neki megér havi X ezer Eurót v, Dollárt ö dolga.

2014. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő ezt szeretné csinálni miért nem hagyod rá? Inkább vetess magadnak vele dolgokat ha már úgyis ennyi pénze van:) mennyire vagytok jóban?
2014. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!