Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem lehet hogy terhes mit...

Nővérem lehet hogy terhes mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
AZ van hogy pár nappal ezelőt bent gépeztem nővérem bent volt a szobájába én ki akarok menni vc-re erre meghalotam hogy arról beszél valakivel hogy lehet hogy terhes anyáék nem voltak otthon nem tudom kivel besszélhetet hisz nincs pasija lehet hogy barátnőjével nem tudom de engem ez nagyon felkavart még csak 17 éves anyáék nak nem akarom elmondani mert gyors haragúak nagyon félek hogy hatalmas balhét rendeznének nővéremmel beszéljem meg adjatok tanácsot kérlek!
2014. júl. 17. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Te semmit se tegyél, ezt neki kell megoldania. Nem kell belefolyni.
2014. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha olyan a kapcsolatotok, akkor megkérdezheted tőle, hogy akaratlanul is hallottál valamit. Beszél-e róla neked?

A szüleidet hagyd ki. Ha volt annyi esze, hogy szexelt, akkor legyen hozzá megoldóképessége is.

2014. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De aggódok érte! De félek is mert anyámék nagy feszültek mostanába félek hogy bántanák.
2014. júl. 17. 23:12
 4/19 A kérdező kommentje:
Most nagyon ideges vagyok nem tudom hogy jelenleg megtudnám e kérdezni.
2014. júl. 17. 23:13
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Mit kellene tenned? Örülj a gyermekáldásnak, és szívből gratulálj nekik.
2014. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Délután óta ezen rágódom nagyon feszült vagyok.
2014. júl. 17. 23:14
 7/19 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a bátorítást még az apja nevét se tudom ha tényleg terhes.
2014. júl. 17. 23:15
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Lehet ő se tudja Az apa nevét.
2014. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
azért 17 évesen nem kéne gratulàlni főleg hogy barátja sincs igy lehet hogy egy egyéjszakàs kalandbol maradt terhes. azon kívül hogy és ha túl későn mondja el, már nem lehet elvetetni, a nyakatokon marad egy gyerek.anyàdék biztos örülni fognak. mond meg a tesodnak hogy kap egy hetet hogy elmondja ha terhes ,ha nem mondja el, elmondod te. ezzel nemegy ember eéletét lehet tönkre tenni.
2014. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hol nap meg próbálom elmondani neki remélem még lehet valamit tenni. Ha nem mondja el a szüleimnek majd én nem érdekel hogy megutál ha tényleg igaz de ilyennel nem lehet titkolózni.Én teljesen kész vagyok
2014. júl. 17. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!