Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan bántódtam meg a...

Jogosan bántódtam meg a testvéremre?

Figyelt kérdés

Húgom elhívott cukrászdába, majd amikor rámnézett akkor megkérdezte, hogy hány éves ez a felső és nem akarom lecserélni? Tény hogy régi de semmi baja és egyáltalán nem ciki. Sajna nem vet fel minket a pénz, egy jó ideje nem tudtam magamnak új ruhákat venni. Mondtam jó akkor lecserélem more azt mondta nem kell, jó ez, csak viccelt... láttam az arcán hogy nem vicc.

Nem mutattam de megbántott rendesen. Úgy éreztem magam utána mint valami hajléktalan akinek nincs egy normális gönce.

Jót akart azzal hogy szólt vagy csak szégyellte ahogy kinézek (sztem semmi baj nem volt veleml? Azt tudni kell róla ha a férje munkasruhában van, vagy melegítőben akkor nem hajlandó vele megjelenni nyilvánosan és anyumra is rászólt már néha hogy mit vett fel... Ezzel nekünk akar jót vagy csak nem akarja magát égetni?


2014. aug. 18. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

A munkásruha nem igénytelen viselet, de van, hogy meló után hazafelé ugrik be az ember a boltba, nem pedig visszamegy csak azért, mert ruhát váltott.

Kicsit erőszakos a tesód, ha ciki neki, ne menjen veled sehová, elég piperkőc lehet. Én azt mondanám neki, ha nem tetszik neki, ne nézzen rám vagy vegyen nekem másikat, mert nekem nincs rá pénzem.

2014. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem egy kicsit tulreagaltad, ha ezen megbantodtal.

Latszik, hogy a hugod feluletes, es az oltozkodes alapjan itel meg masokat. Ezert en biztosan nem adnek a velemenyere.

2014. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemcsak a ruha teszi az embert hanem a bútor is, more
2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!